17.04.2024, 12:48 | czytano: 1735

Budowa kanalizacji w Grywałdzie

Fot. UG Krościenko nad Dunajcem
Ruszył trzeci etap prac związanych z budową kanalizacji sanitarnej Grywałdzie. Ich zakres obejmuje wykonanie sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej wraz z przyłączami przy ulicy Żarnowieckiej oraz części ulicy Lubań w Grywałdzie. Umożliwi to podłączenie do sieci co najmniej 60 budynków.
Wykonawcą zadania jest firma Usługi Sprzętowe i Budowlane „ALKOP” Aleksander Lachor z siedzibą w Męcinie. Termin zakończenia zadania to koniec 2024 roku.
Źródło: UG Krościenko, r/
Może Cię zainteresować
komentarze
do Franka19.04.2024, 21:20
Bardzo dziękujemy, że uświadomił nam Pan szarym, prostym mieszkańcom, że jak wygra Dyda to sprawując ostatnią kadencję będzie miał on wszystko i wszystkich w czarnej d.... .
Radny19.04.2024, 20:16
Pan Dyda nie potrafi konkretnie odpowiedziec na pytania zadane przez portal informacyjny a mowi je jest doswiadczony i zaangazowany dla gminy.wspolczyje takiego doswiadczenia w prowadzeniu gminy.byle jak byle cos bylo.tak brzmialy odpowiedzi na pytania tak wyglodaly rzady przez 2 kadencje
Janusz19.04.2024, 17:08
Panu kogucikowi to juz dziekujemy za te 2 kadencje klamstw i arogancji wobec mieszkancow.myslal sobie ze jak wojtem jest to ludzie sa ciemni i wszystkie klamstwa lykna niestety nie taki narod ciemny jak to sie wojtowi wydaje juz 3 raz nie dadza sie nabrac.
Kogut19.04.2024, 14:06
Kiedyś na jarmarku kumoszki mówiły że "z tego Dydy to niezły kogut jest". Dzisiaj na swojej stronie chwali się kogutem. Ktoś wie o co chodzi? Może to maskotka wyborcza?
PS. Mieszkańcu, wyborco jak Dyda wygra i zostałby burmistrzem w mieście, to będziesz musiał zabić tego koguta z fotografii. Dlatego pozwólmy żyć kogutowi, jego życie w Twoich rękach!
Obserwator19.04.2024, 05:49
Wojt teraz wielce zaczol byc aktywny w internecie wrzucajac te bajki co zrobil za swoja kadencje dlaczego wczesniej nic nie mozna bylo zobaczyc w internecie co sie dzieje w gminie.grunt sie pali .wyslal swoich podwladnych i kraza po domach namawiajac do glosowania i straszac kontrkandydatem wymyslajac bajki na jego temat.nie tak prowadzi sie kampanie panie wojcie trzeba bylo samemu wyjsc do ludzi
Gmina Krościenko zasługuje na zmiany18.04.2024, 16:42
Sąsiednie gminy chwalą się tężniami, kompleksami rekreacyjnymi a nasz Pan Wójt chwali się cmentarzem, utrudnieniach w ruchu, tym samym kartonikiem z marszałkiem po raz piąty i ostrzega o przymrozkach i lisach. Dzieje się! Tym hasłem wyborczym "Jak nie Dyda to kto?", to strzelił sobie Pan w kolano. Pokaz buty, arogancji, wyższości, pogardy. A jak ktoś zapyta, kto to ten Dyda?... .
Tylko nie Jasiek18.04.2024, 14:24
Panie Dyda, jedyne co się tak naprawdę udało to wybudowanie szachownicy nad Dunajcem. Zakończ Pan już to topienie naszych pieniędzy w bajorka czy jakieś szopki na targowicy za grube miliony, które to podobno buduje firma z Ochotnicy, znajomej Pana żony. Wybudowaliście ogromną bibliotekę z której korzysta pewnie mniej czytelników niż jest tam pań zatrudnionych.
Mieszkańcy (całej gminy) chcą rozwoju, R O Z W O J U, i niech Pan to zrozumie. Dlatego prosimy cieszyć się od dawna należną Panu emeryturą i pograć z wnukami w szachy nad Dunajcem.
Pan Tadeusz18.04.2024, 14:16
Dzisiaj portal Podhale 24 poinformował, że kolejne gminy- tym razem Szczawnica i Czorsztyn będą mieć swoje tężnie solankowe. Otrzymały dofinansowanie z Zarządu Województwa Małopolskiego.
Dlaczego nasza gmina nie starał się o te środki ? A może składała wniosek, ale on przepadł ? Ktoś coś wie ?
Czy to nie był jeden z punktów wyborczych ?
Jurek18.04.2024, 08:47
Mieszkańcy Krościenka ale też Grywaldu i Krosnicy - znacie trasę przebiegu gondoli ? Pan Wójt Dyda pokazał wam przebieg trasy ? Będziecie ją mieć nad domami ? Głosujecie mądrze. Bo potem będzie za późno.
Aaa17.04.2024, 19:07
Obecni wlodarze to juz pokazali jak sie robi inwestycje.drogi ledwo skonczone a juz sie rozpadaja a najlepsze w tym to ze odbior przechodza bez problemu.
Janusz17.04.2024, 18:58
Po wyborach ja wygra nie daj Bog dyda to juz grywald stanie sie zapomniany przez niego jak wiekszosc solectw.teraz rzucil sie wielce do pracy by mydlic oczy wyborca zeby glosowali na niego .a pozniej 5 lat sie nie pojawi.
Obywatel17.04.2024, 14:04
Dobrze, że prace kanalizacyjne są już wykonywane. Mam nadzieję, że stan nawierzchni na ulicy Żarnowieckiej będzie poprawiony. W chwili obecnej nawierzchnia po wkopaniu studzienek w niektórych miejscach zapada się co skutkuje wgłębieniem a tym samym jadąc samochodem z łatwością można urwać misę olejową. Po licznych interwencjach obecne władze nie reagują. Miał być asfalt a teraz nawet porządnie utwardzonej drogi nie ma. Mam nadzieję, że włodarze gminy zajmą się w końcu prawidłowo tym tematem.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl