13.05.2024, 18:40 | czytano: 2232

Łukasz Filipowicz zainaugurował sezon letni w Sopocie (zdjęcia)

Urząd Miasta Zakopane / Facebook
Prezydent Sopotu i burmistrz Zakopanego zainaugurowali sezon letni zamieniające deskę snowboardową na kitesurfingową.
Od wielu lat miasta partnerskie Zakopane i Sopot wspólnie otwierają sezon letni w Sopocie, a zimowy w Zakopanem. Następuje wówczas tradycyjna wymiana desek. Sezon letni rozpoczynany jest poprzez zamianę deski snowboardowej na kitesurfingową. W ten sposób mieszkańcy obu miast turystycznych i ich goście żegnają zimę i śnieg wybierając wodne zabawy w Bałtyku.


Nowy burmistrz w drogę do Sopotu wybrał się pociągiem. W niedzielę podzielił się informacją o tym, że będzie to jedna z najtańszych delegacji.

e/k/
Może Cię zainteresować
komentarze
Góral z Zakopanego14.05.2024, 13:54
a gdyby to był Dorula w bukowych portkach to byłoby ok?
A może jeszcze lepiej gdyby to była Gąsienica?
słaby gość i o kierowaniu miastem blade pojęcie ma14.05.2024, 12:29
Jakie miasto , taki jego przedstawiciel! Ten gość nie dorósł by być /.../ burmistrzem w takim grajdole jak Zakopane. Odwiedziłem Rabkę , w której nie byłem kilka lat i powiem ,że odniosłem bardzo korzystne wrażenie . Spokój, cisza, nie słychać warkotu motocykli , samochodów ciężarowych , nie ma wyścigów na głównych ulicach miasta - prawdziwy kurort, a nie to co w Zakopanem .Nieustanny hałas i w dzień i w nocy, wyścigi motocykli główną ulicą starówki zakopiańskiej i nigdy żadnemu włodarzowi nie przyszło do głowy by ten hałas wyeliminować, by założyć auto radar i wyeliminować ten proceder i niesamowity hałas. Burmistrz ma co robić ,ale woli jeździć po kurortach. Gdyby wyciągał jeszcze wnioski z tych wizyt?
zakończyć sjestę i do pługa14.05.2024, 07:51
To nie Sopot wymaga wytężonej pracy burmistrza , ale Zakopane!!! Brać się do roboty nieudaczniku , a nie podróżować po kurortach ! Budować obwodnicę , bo staniesz w korkach , a potem pozostanie jedynie jedno ! Taczki .
KOrboc14.05.2024, 06:38
Jakbyście jechali całą noc pociągiem to sami też byście byli wymięci. A jeszcze w walizce oscypki były. To tak jak się chce coś zrobić po taniości, pod publikę.
Mariolka13.05.2024, 20:29
Mariusz chyba tyś jest wymięty.
Grace13.05.2024, 20:05
@ Mariusz. To nie była gala, ale spotkanie na molo. W rękach trzyma dechę ,a nie Oskara i to jest ta różnica. Smoking nie wskazany, ale lniana marynarka na przykład jest super, tez się mnie, co nie znaczy,że nie jest elegancka. .
Mariusz13.05.2024, 18:45
Marynarka wymięta jak psu z gardła. Wizerunkowo tragedia
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl