16.05.2024, 23:15 | czytano: 1929

OSTATNIE 3 DNI WIOSENNYCH PROMOCJI -50% w salonie Black Red White przy ul. Szaflarskiej 164!!! (art. sponsorowany)

Chcielibyśmy poinformować naszych Klientów iż w ostatnich dniach w Salonie Black Red White przy ul. Szaflarskiej pojawiły się WIOSENNE KOLEKCJIE MEBLI nie tylko firmy Black Red White ale również wielu innych wiodących firm, które dostępne są tylko i wyłącznie u nas. 
Są to kolekcje takich firm jak ATREVE, PUSZMAN, WERSAL, MEBLOMAK oraz SIGNAL i HALMAR!
Te wszystkie meble prezentowane są na dwóch poziomach w salonie co sprawia że nasz Klient ma ogromny wybór mebli pokojowych, mebli tapicerowanych - sofy, fotele, narożniki, jak również stołów i ław.


Ponad to zmieniona została ekspozycja mebli kuchennych w studiu kuchni, które ma ponad 300m2 prezentując meble drewniane, fornirowane i lakierowane dedykowane do własnego domu jak również do pokoi czy domków pod wynajem.
Wprowadzenie Wiosennych Kolekcji połączone zostało z wprowadzeniem ciekawych PROMOCJI na meble aż do – 50% a na meble kuchenne do -60% !!!


Promocja do 19 maja!Aktualne promocje na www.brw.pl/promocje


Salon meblowy przy ul. Szaflarskiej 164 oraz studio kuchni są otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-18.00 a w soboty 10.00 – 14.00. ZAPRASZAMY!


Zapraszamy również na nasze strony FB www.facebook.com/BRWPodhale oraz www.brwpodhale.pl.Zobacz pełną wersję podhale24.pl