15.05.2024, 09:42 | czytano: 1235

Rabka Festival 2024 - jest data i program

Rabka Festival. Arch. Podhale24
Jedenasta edycja międzynarodowego festiwalu literatury dziecięcej Rabka Festival odbędzie się w dniach 17-20 lipca. 60 wydarzeń dla dzieci i rodzin, z udziałem najwybitniejszych twórców z Polski i zagranicy. Temat przewodni tegorocznego festiwalu: "Książki i marzenia zmieniają świat"
- Zapraszamy na wypełnione dobrymi książkami i świetną zabawą wakacje w jednym z najpiękniejszych polskich uzdrowisk. Przed wami 60 wydarzeń dla dzieci, młodzieży i dorosłych: wystawy ilustracji, spotkania z ulubionymi autorami, kreatywne warsztaty, gry terenowe i wieczory wspólnego czytania z udziałem znanych aktorów - zapraszają organizatorzy jednego z największych, dorocznych wydarzeń w Rabce-Zdroju, które co roku przyciąga do uzdrowiska rzesze fanów dziecięcej literatury z całej Polski.
Wśród gości: Margit Auer, Rotraut Susanne Berner, Justyna Bednarek, Agnieszka Dąbrowska, Barbara Gawryluk, Dorota Gellner, Marta Guśniowska, Annette Huber, Nika Jaworowska-Duchlinska, Riikka Janti, Marek Kamiński, Barbara Kosmowska, Åsa Lind, Eliza Piotrowska, Katarzyna Ryrych, Barbara Sadurska, Małgorzata Swędrowska, Ilona Wiśniewska i Paulina Wyrt.

Program festiwalu: kliknij TUTAJ

oprac. r/
Może Cię zainteresować
komentarze
Niech się dzieje15.05.2024, 17:57
@Maruda
Na pewno nie w takiej jak Ty,marudzenie.
Maruda15.05.2024, 12:36
W jakiej dziedzinie są znani?
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl