10.06.2024, 11:31 | czytano: 13950

Anna Paluch przyjmuje gratulacje. "Z nowymi siłami wracam do Sejmu"

Anna Paluch. Fot. Marcin Szkodziński
- Z przyjemnością odpoczęłam po 18 latach harówki i z nowymi siłami wracam do Sejmu. Będę krytycznie patrzeć na to, co wyczynia ta nieszczęsna koalicja - mówi w pierwszym komentarzu Anna Paluch z Krościenka, która dzięki niedzielnej wygranej Arkadiusza Mularczyka w wyborach do Europarlamentu, zastąpi go w Sejmie.
W październikowych wyborach Anna Paluch nie dostała się do Sejmu. Mimo, iż w okręgu nr 14 zdobyła ponad 14 tysięcy głosów, to uzyskała siódmy wynik na liście Prawa i Sprawiedliwości, tymczasem partii przypadło tylko sześć mandatów.
Po przegranych wyborach weszła do zarządu spółki Małopolskie Dworce Autobusowe.

r/
Może Cię zainteresować
komentarze
Nieuswiadomiony23.06.2024, 06:51
Do wszystkich piszacych, prosze mnie oswiecic, co konkretnie dobrego, pozytecznego dla wszystkich mieszkancow Podhala, Spisza czy Orawy, zrobila p.Paluch? W czym byla skuteczna? komu, oprocz siebie, pomogla? bo nie wiem
mieszkanka20.06.2024, 01:16
Brawo dla Ciekawe!!!!Bardzo trafna ,obiektywna i prawdziwa,sprawiedliwa ocena wizerunku Pani poseł.Zacietrzewienie,buta,i t.z.w.miłość do partii i jej małego wodza spowodowała u tej Pani całkowite odklejenie od rzeczywistości oraz pogardę wobec wszystkich inaczej myślących jak Ona.
Ciekawe14.06.2024, 00:16
Panie sawuarek i wiwarek, co prawda pani Anna Paluch nazywana jest "gwiazdą Pienin", jednak nie było jeszcze do tej pory słychać, by to "gwiazdorstwo" oznaczało jej "karierę filmową", ale może coś mi umknęło i Pańska pseudo-recenzja "filmowa" jest tu uzasadniona. A teraz serio - proszę przestać manipulować i sugerować, że UZASADNIONE pretensje o zajmowanie mieszkania komunalnego za niski czynsz przy WYSOKICH dochodach pani Anny Paluch, jak i inne uwagi, co do jej postępowania jako osoby publicznej - posła na Sejm RP są "atakiem" na nią z powodu jej pochodzenia z Pienin. Proszę przestać malować cukierkowy obrazek tej pani, która niejednokrotnie pokazała publicznie swoją butę i lekceważenie względem innych - owszem, widać ją wszędzie, "pokazuje się" ale bynajmniej nie po to, by WSZYSTKICH obywateli wysłuchać (a już na pewno nie tych, którzy myślą inaczej, niż ona), lecz po to, by zwracać uwagę na nią samą - nie od dzisiaj wiadomo, że prawie każde jej przybycie na spotkania i imprezy następuje z opóźnieniem, by zrobić odpowiednie "wejście gwiazdy" - gdzie tu szacunek dla innych zgromadzonych??? No właśnie szacunek - "biedna" pani Anna Paluch, tak wg Pana źle traktowana, a taki "wzór" cnót wszelakich... Pozwolę sobie Panu przypomnieć urządzoną przez nią i przez nią sterowaną zadymę na nowotarskim Rynku w 2015 roku, podczas spotkania wyborczego z prezydentem Bronisławem Komorowskim. Ta "wzorcowa" pani Anna Paluch nie potrafiła jakoś normalnie rozmawiać z drugim człowiekiem, prezydentem kraju - musiała wrzeszczeć przez "szczekaczkę" i gwizdami zakłócać słowa drugiego człowieka - prezydenta RP. A zupełnie niedawno próbowała w rozmowie z dziennikarzem RMF wyprzeć się swojego udziału, swojej organizacji tej burdy...to jakaś amnezja, cynizm czy zwykłe kłamstwo tej "wzorcowej" osoby??? I jeszcze jedno, ta sama pani Anna Paluch, która ze skrzykniętymi przez nią innymi osobami zakłócała wystąpienie prezydenta B. Komorowskiego, była zawsze oburzona, gdy ludzie nie popierający PiSu (partii, która swoimi podłymi działania doprowadziła do takich podziałów w Polsce, między ludźmi, o których nawet się nie śniło zaborcom, ani komunistom) demonstrowali przeciwko temu ugrupowaniu i jego prezesowi Jarosławowi Kaczyńskiemu. Wtedy pani A. Paluch się obruszała, bo... no właśnie, bo co??? Jej i tym, co myślą jak ona wolno więcej, niż innym??? Wolno wszystko??? Prezes Kaczyński jest ponad prawem, jest nietykalny, jego i jego prawa trzeba szanować, ale na innych, którzy są z innej opcji można rzucać obelgi i oszczerstwa??? I Pan tu pisze, że powrót pani Paluch do Sejmu
to "więcej kultury politycznej, swobody ścierania się różnych opcji, zasady wielu oczu"??? Może faktycznie lepiej niech Pan "tworzy" pseudo-recenzje, może nawet pseudo -scenariusze, najlepiej w kategorii fantasy lub science-fiction...choć nie bez "science", bo to byłoby zdewaluowanie tego słowa związanego z rozumem.
abc13.06.2024, 21:37
No cóż, ok. 1/3 wyborców lubuje się w tym stanie będąc p.... .
sawuarek i wiwarek13.06.2024, 21:01
No to niech będzie jak chcesz, 'zgodnie z faktami': Jest 460 posłów w Sejmie z dokładnie takimi samymi zarobkami, ale wszyscy tylko tę jedną posłankę widzą i krytykują, bo ona jest z PiS, bo ona jest z Pienin. Zachowują się jak ten widz, który wchodzi na sam koniec filmu i nie podoba mu się, bo widzi że bohaterowi filmu za dobrze się powodzi, inni w oglądanym filmie mają gorzej a jemu jednemu jest tak dobrze - to niesprawiedliwe, woła. Tylko że ten spóźniony widz nie oglądał filmu od początku i nie widział jak pierwszy po komunie wójt z nią walczył, wyrzucał w ekspresowym tempie na bruk, jak następnie żeby ją przynajmniej zdołować, a najlepiej całkowicie zniszczyć w lokalnej opinii publicznej, dano jej prowizorkę w tylnej części magistratu, który dziś już nikt nie pamięta jak wówczas wyglądał i jak pachniał, jak agresywnie ją niszczono w kolejnych kampaniach wyborczych nikczemnymi nadpisami na jej plakatach, itp., i to z tego powodu ubolewam że moje zdanie jest raczej odosobnione.
Na koniec pytanie: czy to było dobrze czy to było źle, że z racji tego komunalnego mieszkania jako parlamentarzystka częściej bywała w naszym regionie, rozmawiała z mieszkańcami, obserwowała co się na naszym terenie dzieje? Fajnie że wraca do Sejmu. Potrzeba nam więcej kultury politycznej, swobody ścierania się różnych opcji, zasady wielu oczu.
Ciekawe13.06.2024, 15:19
Panie sawuarek i wiwarek, krytyczne wypowiedzi dotyczące zajmowania od lat przez panią Annę Paluch, przy jej publicznie znanych dochodach (z racji na funkcję posłanki plus otrzymywane już świadczenie emerytalne, nie zapominając o budowanym domu) mieszkania komunalnego za 116,43 zł miesięcznie, podczas gdy ludzie w trudnej sytuacji życiowej czekają na takie mieszkania, nie jest żadnym "atakiem ad personam", to jest po prostu secundum facta. Ale ma Pan rację, w tym względzie ma Pan "dosyć odosobnione zdanie", ma Pan do tego prawo i jak mawiał bohater filmowy Pawlak - To nie grzech, ale wstyd...
sawuarek i wiwarek13.06.2024, 12:06
Wiesz, Ciekawe, parę lat temu pewna osoba straszyła mnie poważnymi konsekwencjami, ponieważ ja śmiałem użyć w komentarzu tego samego słowa które ona rzekomo wcześniej niż ja użyła i to nieświadome użycie przeze mnie tegoż akurat słowa miało niby być dla tej osoby dowodem w sprawie jakiejś, w sumie to do dziś nie wiem o co jej chodziło. Ja po prostu mam bogate słownictwo, może częściej powinienem sprawdzać używane w komentarzach słowa czy znaczą one aby na pewno to co chcę powiedzieć, ale raczej staram się, jeśli mam do wyboru, użyć bardziej wyszukanego słowa. Słowo 'epatować' akurat sprawdzałem i adekwatnie oddaje ono to co chciałem powiedzieć. Jeszcze trochę, jeszcze kilka takich ataków ad personam wobec pani posłanki o to mieszkanie i wszyscy całkowicie przestaną na te ataki zwracać jakąkolwiek uwagę - od samego początku nie powinni, ale to jest moje, jak widzę dość odosobnione, zdanie.
Ciekawe13.06.2024, 06:37
Ciekawe, czy osoby zarabiające w granicach najniższej krajowej albo przeciętni polscy emeryci, płacący za mieszkanie znacznie więcej niż 116, 43 zł na miesiąc i zastanawiający się z czego opłacić leki i wyżywienie, użyją tak wyszukanego słowa jak "epatowanie" na zwracanie uwagi na fakt, że posłanka RP z ramienia partii o wymownej (choć w tym przypadku mylnej) nazwie Prawo i Sprawiedliwość, zarabiająca oficjalnie kwotę ok. 25 000 zł miesięcznie, zajmuje od lat mieszkanie socjalne, za które płaci owe 116,43 zł czynszu? No, ale jak się jest sawuarkiem i wiwarkiem, to widać traktuje się kwestie uczciwości i przyzwoitości z pseudo-francuską nonszalancją.
sawuarek i wiwarek12.06.2024, 23:36
ad "mieszkanie komunalne" posłanki: Pewnie rzeczywiście zaspała trochę gruszki w popiele bo mogła zawczasu, zanim medialnie wytoczono przeciwko niej to działo, ogłosić że opuszcza je żeby ktoś bardziej potrzebujący mógł w nim zamieszkać, ale z drugiej strony też nie przesadzajmy. Prawdopodobnie właśnie obecnie dopełnia się medialnie proces całkowitego nasycenia wszystkich tym tematem i od teraz ludzie powoli zaczną mieć już dość tego tematu. Jak długo można non stop epatować ludzi tym mieszkaniem?
jaga212.06.2024, 23:07
@Pan Ste. Taaak Braun . Będą nas z nim kojarzyć , Ło Matko . Próba generalna już była .
Do Klusa12.06.2024, 21:14
Gdzieś tu słychać jakiś płacz??? Pani Anna Paluch, była posłanka ("18 lat sejmowej harówki") i przyszła posłanka (z racji na przejście pana A. Mularczyka do europarlamentu i zwolnienia miejsca w polskim sejmie), podobnie jak każdy inny poseł wybrany do tej pracy, która ma służyć obywatelom kraju, podlega prawu oceny - jej dokonań/braku dokonań i jej postępowania zgodnego/niezgodnego z etyką poselską, jak i zwykłą ludzką uczciwością i przyzwoitością. Czy się to komuś podoba, czy nie, czasy nietykalności tzw. prawych i sprawiedliwych minęły, więc tak często przez nich wcześniej wspominany suweren ma prawo się wypowiadać na ich temat i wypowiedzi nie zawsze muszą być "słodkie" jak bezy z bitej "pianki". Demokracja bywa i słodka i gorzka.
Klusa12.06.2024, 14:17
O co tyle płaczu? Ludzie na nią głosowali tak ? Przepisy na to zezwalają wszystkim partiom tak? Więc skąd to bicie piany ? To mamy tą demokrację czy nie ?
be lajzy12.06.2024, 11:22
@ Nas - a co nie pasi Ci że Hipis jest w pis ? ... hi hi...

Baca jak nosi długie włosy to jest oki ?
i wygląda jak chodzący strach na wróble... i jest nr jeden na hali!!
tu podobnie na tej Wiejskiej ... i "inteligencja" ze wsi dołaczy ...
AM12.06.2024, 10:26
Wredne koty zawsze na cztery łapy spadają!
ludzikUSA12.06.2024, 10:21
widac jest bardzo fotogieniczna i brakowalo jej na propagandowych zdjeciach chyba dlatego wraca ,a komunalne mieszkanie juz oddala ?
Wicher12.06.2024, 07:40
Do Hej!A jak państwoweznaczy czyje ?
durni klakierzy się cieszą12.06.2024, 06:11
Szkody jakich narobiono w prawie przy gorliwym udziale tej "pani" będziemy ponosić przez pokolenia.
Nas11.06.2024, 21:37
Pani Ania powinna być zawsze w sejmie!!a nie ten "strah" na wróble, ale ludzie to ciołki i głosują na jedynke a nie na osobę...
OTUA11.06.2024, 21:30
Panie,a właściwie już pani od donosów,rozliczeń,i zawiadomień będzie miała konkurencję,o otwarciach,wstęgach i uroczystościach państwowych może już zapomnieć.Niech się skupi na ochronie konstytucji i pobudzi do działania coś ospały ostatnio KOD,bo człowiek sukcesu tysiąclecia już zmienia swoją garderobę.
Ruska łonuca11.06.2024, 21:26
@do hej
Tu niema nieprecyzyjnosci w ustawie tylko przygotowanie do wydobycia dla zachodnich korporacji, one mają promesy na wydobycie
Przypomnij ile chcieli mld za dwie nowe kopalnie które planował otworzyć pinokio jedna miała być obok Bielska Białej
pedał11.06.2024, 20:05
piszę krótko TA PANI TO KATASTROFA
Goral11.06.2024, 19:05
Suwerennej niech się przyglądnie, będzie tam co sprawdzać :)
be lajzy11.06.2024, 17:48
a w którym miejscu przyjmuje te gratulacje? w mieszkaniu komunalnym? ...

bo podążają trzej królowie ze wschodu i pytali gdzie mogą złożyć ...

pokłon
wyborca11.06.2024, 15:30
Pani Paluch przyznała, że odpoczęła w Małopolskich Dworcach Autobusowych. Zapewne za spore pieniążki odpoczywała. Znajomości, układziki. Fajne świadectwo swojej pracy wystawiła tą wypowiedzią i marszałkowi też.
Gulasz Juliusz Zeżarł11.06.2024, 15:30
@krakowski
A jak chłopina nawet odcisku palca po sobie nie zostawił?
Gulasz Juliusz Zeżarł11.06.2024, 15:22
@ostrzegam
Jak rozumiem, wg ciebie, pisowskie złodziejstwo należy chronić immunitetem:):)
Część tych pisowców nawet czynnie o ten immunitet zadbała:):)
Do Hej!11.06.2024, 15:19
A Pani/Panu Hej! polecam zapoznanie się z kontrowersyjną i nieprecyzyjną ustawą geologiczną z czasu (nie)rządu PiSu, której zapisy mogą być tak różnie "interpretowane", że i na "działeczce", ewentualnie należącej do Hej!, odpowiedni minister z pozycji centralnej (rola samorządu została zmarginalizowana) może stwierdzić istnienie "złoża strategicznego", więc na "działeczce" nie będzie można nic postawić, ani za "dzia łeczkę" dostać odszkodowania... A takie centralne i nieprecyzyjne "ustawienie" sprawy może stworzyć niezłą bazę dla "kombinowania"... no ale to żadna nowość z poprzednich 8 lat pisowskiej swawoli, czego dowodzą ciągłe odkrycia komisji sejmowych i śledczych.
Yayco11.06.2024, 13:55
Ania autobusy polubiła
Do Warszawy przesiadkę w mieście już wyczaiła.
Do Ostrzegam11.06.2024, 11:49
Dzięki za ostrzeżenie. Sprawami oszustw i przekrętów z czasów ostatnich 8 lat rządów podobno "prawych i sprawiedliwych" oraz "suwerennych" zajmują się już odpowiednie służby (m.in. sądy i prokuratura) i komisje sejmowe/śledcze. Publicznie są transmitowane ich posiedzenia, publicznie podawane gigantyczne kwoty "przekręconych" publicznych (NASZYCH - PODATNIKÓW) środków. Dziwnym tylko trafem, ci, którzy wcześniej publicznie przez 8 lat wycierali sobie usta "prawością i sprawiedliwością" oraz "szacunkiem dla narodu - Suwerena" teraz podczas przesłuchań zasłaniają się niepamięcią, nie stawiają się na wezwania, ukrywają, a niektórzy poszukali schronienia w tej "wstrętnej" Unii Europejskiej i "z obrzydzeniem" przyjmą to "straszne" euro za posadkę w europarlamencie. Ostrzegam - zna Pani/Pan taką prostą zasadę: gdy nie wiadomo, co powiedzieć i jak się zachować, to najlepiej powiedzieć prawdę i zachować się przyzwoicie??? Tylko, że trzeba naprawdę, a nie z nazwy być prawym i sprawiedliwym.
krakowski11.06.2024, 11:21
Do "Tadeusz Morawa, syn żołnierza AK-WiN". Wstydu nie masz, a ojca uszanuj we właściwy sposób, a nie popierając pisowską agentkę
Norton200311.06.2024, 09:54
Czegóż to pokorny sługa narodu nie zrobi dla służby ojczyźnie...ech , waleczne to serce. A wszystko to nie dla władzy, nie dla dóbr doczesnych , jeno dla chwały Rzeczpospolitej. Wzruszające.
Ostrzegam11.06.2024, 09:03
Do MM: CZY (DO MM) zdajesz sobie sprawe z wylanych oskarzen wobec PIS i ZJEDNOCZONEJ PRAWICY.TO sa oskarzenia KARNE.Podaj nazwiska i kwoty ktore w twoich oskarzeniach zostaly popelnione.Uwazaj co piszesz
Taka prawda11.06.2024, 08:43
Do Magda: Madziu gwarantuje ze mieszkanie(to wlasciwie nie mieszkanie tylko norai dziwie sie ze w takich skromnych warunkach Pani Ania mieszka).Juz niedlugo Pani Ania bedzie miala swoj wlasny dom.
Hej!11.06.2024, 08:32
Do Wicher: Musisz wiedziec ze wlasnosc Polakow to grunty tylko do 50 cm.Ponizeej to Grunty- Ziemia SKARBU PANSTWA.Zapoznaj sie z tym prawem i nie oczerniaj.
gast11.06.2024, 05:40
O Jagnie i jej nierozliczonych aferach nikt tu nawet nie wspomnial. Hipokryzja zezarla juz nie jedna partie od srodka.
W Brukseli to ta dopiero wstydu nie bedzie miala !
Ryś11.06.2024, 00:50
To nie do końca wina tej Pani, że tylnymi drzwiami wchodzi do Sejmu. To wina tych wdzystkich ludzi ktorych sami wybieramy aby tworzyli dla Nas prawo. A oni tworzą prawo pod "siebie" nie dla Nas będąc pewni że My zapominamy o tym.
I MAJA RACJE! Bo My pamietamy o tym do 2 tygodni po wyborach, a potem jak krew w piach i znowu na nih głosujemy. Zaraz ogłoszą prawo dziedziczenia miejsc w Sejmie i Senacie i będzie po temacie. Obudź sie PODHALE!
Gulasz Juliusz Zeżarł10.06.2024, 23:23
Cóż, panna Anna to poważny zasób intelektualny partii Jarosława Polskęzbawa. Może nawet mocniejszy niż sam Marek Suski. Jak napisał pan Morawa-Syn
bez własnych zasług, gatulacje się należą. Tyle, że nie wiadomo komu ani za co.
nn10.06.2024, 23:14
no zdjęcie idealnie opisuje osobę. Brawo media.
Do Wicher10.06.2024, 23:04
Ależ tak - pani Anna Paluch była bardzo zaangażowana w prace nad tą ustawą. Jako poseł sprawozdawca miała na jej temat wiele do powiedzenia... Pytanie tylko w czyim interesie? Bo w ustach PiSowca określenie - "dobro narodowe" jest warte tyle samo, co zbitka słowna "Prawo i Sprawiedliwość".
Optymista10.06.2024, 21:47
Dla mnie, to ty jesteś darmozjadem a nie pracoholikiem
Maniek10.06.2024, 21:40
Przepraszam za swoje słowa ale ,to największy wstyd na świecie że ta Pani została znów posłem ????
sawuarek i wiwarek10.06.2024, 20:37
Ucieszyłem się z tej wiadomości, a to z kilku powodów, z których dwa są szczególnie istotne i najbardziej się wyróżniają. Po pierwsze to jest rzadki w polskiej polityce przypadek osoby, która przez trzydzieści kilka lat konsekwentnie pięła się po drabinie politycznej kariery, żadnego szczebla nie pomijając, od przewodniczącej rady gminy, przez sejmik małopolski (powiatów wtedy jeszcze nie było), na Sejmie RP skończywszy. Po drugie ona faktycznie pochodzi z naszych stron i na pewno lepiej niż niejeden inny poseł będzie znała naszą regionalną specyfikę, do tego jeszcze dysponuje ogromnym doświadczeniem parlamentarnym.
Wicher10.06.2024, 20:03
Czy to ta Pani była inicjatorką ustawy o prawie geologicznym ? które okrada Polaków z ich własnych dóbr naturalnych które znajdują się na ich działkach w ziemi ?
Pan Ste10.06.2024, 19:43
Tylko Konfederacja i Braun
Do MM10.06.2024, 19:13
Jak się nie dysponuje faktami i merytorycznymi argumentami, to najłatwiej oskarżać tych, co mają inne zdanie o "plucie jadem" i obrzucać ich inwektywami (ciekawe, że już obrażanie oponenta nie podchodzi wg MM pod "plucie jadem"). Ale do rzeczy - może jakieś konkrety na temat pani Anny Paluch i jej "osiągnięć" w dziedzinie pożytecznych działań dla regionu i ojczyzny...??? Jej, powtarzam, osobistych, za jej środki finansowe, w ramach działań dobroczynnych, jej rękami dokonanych, w czasie poza pracą zarobkową... Bo te szumne gadki o tym, co to ona i inni PiSowcy przez ostatnie 8 lat u władzy zrobili, to właśnie są weryfikowane - NASZE - PODATNIKÓW PIENIĄDZE były kradzione i wykorzystywane do umacniania partyjnych - pisowskich interesów (a przy okazji napełniania kieszeni cwaniaków z PiSu i Suwerennej Polski), nie zapominając o pompowaniu gigantycznej kasy np. biznesmenowi Rydzykowi i innym instytucjom kościelnym zapewniającym PiSowi poparcie. A co do tych głosów , które pani Paluch zebrała, to jakoś nie wystarczyły, by dostać się w październiku 2023 do Sejmu RP...trzeba dopiero było kombinować z koleżanką Beatą Szydło, jak tu "pomóc" (tzn. nie wchodzić w paradę ze swoją kampanią i plakatami wyborczymi w regionie) w kampanii do europarlamentu temu nielubianemu A. Mularczykowi, by się dostał do Brukseli czy Strasburger i zwolnił miejsce dla "wypoczywającej od 18-letniej harówki" znawczyni autobusów z Krościenka.
KK10.06.2024, 18:47
Nieszczęsna to Ty jesteś
202410.06.2024, 18:38
nie rozumiem , przecież wybrana została demokratycznie , skąd ten hejt
Nieznany10.06.2024, 17:32
Wstydu kobieto nie masz. Za ciepła posadkę i pensje poselska nawet mieszkania nie kupisz bo lepiej w komunalnym mieszkać. Wstyd!
Fifi10.06.2024, 17:05
Pani Anno daruj sobie komentarza.
Ruska łonuca10.06.2024, 16:27
Panna Ania to tytan tyrania a wyglądało z boku że jako jedyna biegle czyta(poseł sprawozdawca) i patriotycznie wszystko jej obojętne co każą czytać, i jest dumna że jest częścią drużyny chociaż w hierarchii jest w ostatniej ławce(w Sejmie) i podpuszczają ja tytułem baronowej hi hi
Łorawiok10.06.2024, 15:43
Hanuś wracaj
Elka10.06.2024, 15:13
Masakra. Znowu będzie koło prezesa latać i się podlizywać.
yamakay10.06.2024, 15:13
nieszczesna koalicja pokazuje ludzia jak ich okradaliscie na kazdym kroku
Klm10.06.2024, 15:03
......a się utyrała w tym sejmie.....no masakra
nowotarżanka10.06.2024, 14:56
Ubolewania godne...
nowotarżanka10.06.2024, 14:55
Ubolewania godne...
Wektor10.06.2024, 14:53
Przełamanie sukcesów wyborczych PiS-u, to fakt, z którym nie ma co polemizować, ale wygrana nie jest tak
powalająca, jak by chciał kontroler. Ten exit poll jest zastanawiający :), z reguły tak się nie myli :),
21 do 20, to nie jest wynik tak powalający, aby osłabiał elektorat zjednoczonej prawicy, raczej to problem
K13G, która będzie miała teraz problemy wewnętrzne, każdy, kto się, chociaż trochę orientuje, wie, że nie będzie
tam WESOŁO :). Lewicy już nie ma :), Cimosiewicza, Belki, Thun, nie będzie w PE, dla mnie dla zdeklarowanego
antykomunisty, to cudowna wiadomość :). Tak się kończą bliskie relacje z wampierzem politycznym :D.

Patrząc szerzej na wyniki europejskie, a dla mnie to jest najważniejsze, to liberalno-lewicowa hegemonia
stojąca na dwóch nogach (Niemcy-Francja), straciła jedną z nóg, czyli Francję :). To wydarzenie to punkt
zwrotny, który będzie miał znaczenie zasadnicze. Rozwiązanie parlamentu we Francji to pierwszy krok do zmiany
polityki w europie, drugi to niemiecki wynik wyborczy, który przełoży się później (następne wybory do Bundestagu),
bo Niemcy mają dość poprawności politycznej i gospodarczego zamordyzmu, który prowadzi do katastrofy w całej Unii.
----------------------------------------

Wszystkiego dobrego Pani Aniu, "psy szczekają, karawana jedzie dalej" :).
k***** , pięknie pop prostu10.06.2024, 14:40
Ta Pani ciężko harowała 18 lat....... Proszę to powiedzieć mojemu dziadkowi po 60 latach CIĘŻKIEJ HARÓWKI i śmiesznej emerytury w chwili obecnej. Nikomu nie umniejszam jego pracy,ale niektórzy to są pop prosu odklejeni od rzeczywistości. Za nasze pieniądze bimbają i naród w d***ie mają. Cała klasa polityczne do wymiany ale już !!!
baca10.06.2024, 14:33
Nie !!!!!!!!!!nic nie zrobiła a co teraz chce zrobić????
Normal10.06.2024, 14:33
I bardzo dobrze ! - Gratuluję choć jeszcze jak widać po wpisach wielu woda do uszu się nie nalała ale poczekamy. Ciekawe ilu z Was będzie miało za 2/3 lata odwagę przyznać się że głosowało na obecny nierząd.
Szkoda czytać szkoda ogladać10.06.2024, 14:25
Porażka
Zenada10.06.2024, 14:13
Tyle świeżości, tyle polotu i tyle ruchu wniesie Pani Anna. Och i mieszkanie będzie za co opłacić bo czynsz wysoki. Niech żyje zbawca narodu!
pol10.06.2024, 14:07
Gimnazjalne trole już nadają - zajmijcie się 100 ma konkretami na 100 dni pasikoniki.
Prawo i sowieci10.06.2024, 14:03
Nieszczęsna to ty jestes...
Magda10.06.2024, 14:01
a mieszkanie też zwolni?
H2O10.06.2024, 13:30
Czy miała na czynsz podczas odpoczynku?
Osiol10.06.2024, 13:27
@MM ty chyba podatków nie płacisz bo nie rozumiesz żeby dać dodatek do prądu(w Mops)komuś to trzeba go zabrać komuś kto płaci swój i sobie radzi to dodatkowo go trzeba,, dobic''i zabrać mu jeszcze wiecej by komuś w mopsie wypłacić(a później wycie że drogo np w sklepie)
Tak rozumiesz czynienie dobra?to co można tobie zabrać?nic?
be lajzy10.06.2024, 13:22
Widać troskę na twarzy że autobusy znowu przestaną jeździć !!

jak mozna tak zostawić dworce ... bez NADZORU ?!?!

może Braun będzie o nie walczył w Unijji ... miejmy nadzieję
PiterQ10.06.2024, 13:19
Panie Tadeuszu, prężenie się że jest się czyimś synem, to żadna zasługa, czasem nawet kłopot. A pani Paluch nie ma czego gratulować, przecież już w październiku było to oczywiste.
Jasiek10.06.2024, 13:16
To teraz będzie jeździła autobusem na posiedzenia sejmu. Wystarczy tylko dojechać samochodem do małopolskiego dworca autobusowego.
bolo10.06.2024, 13:01
kiedy zwróci mieszkanie komunalne, nie ma wstydu żadnego!!!!
Wektor10.06.2024, 12:59
Przełamanie sukcesów wyborczych PiS-u, to fakt, z którym nie ma co polemizować, ale wygrana nie jest tak
powalająca, jak by chciał kontroler. Ten exit poll jest zastanawiający :), z reguły tak się nie myli :),
21 do 20, to nie jest wynik tak powalający, aby osłabiał elektorat zjednoczonej prawicy, raczej to problem
K13G, która będzie miała teraz problemy wewnętrzne, każdy, kto się, chociaż trochę orientuje, wie, że nie będzie
tam WESOŁO :). Lewicy już nie ma :), Cimosiewicza, Belki, Thun, nie będzie w PE, dla mnie dla zdeklarowanego
antykomunisty, to cudowna wiadomość :). Tak się kończą bliskie relacje z wampierzem politycznym :D.

Patrząc szerzej na wyniki europejskie, a dla mnie to jest najważniejsze, to liberalno-lewicowa hegemonia
stojąca na dwóch nogach (Niemcy-Francja), straciła jedną z nóg, czyli Francję :). To wydarzenie to punkt
zwrotny, który będzie miał znaczenie zasadnicze. Rozwiązanie parlamentu we Francji to pierwszy krok do zmiany
polityki w europie, drugi to niemiecki wynik wyborczy, który przełoży się później (następne wybory do Bundestagu),
bo Niemcy mają dość poprawności politycznej i gospodarczego zamordyzmu, który prowadzi do katastrofy w całej Unii.

/.../

Wszystkiego dobrego Pani Aniu, "psy szczekają, karawana jedzie dalej" :).

Proszę się trzymać tematu artykułu. Moderator.
Xiądz10.06.2024, 12:53
Taki wynik to podwójna tragedia
Mieszkanka10.06.2024, 12:52
Nieszczęsna koalicja na szczęście zaczyna rozliczać wszystkie plugastwa i niegodziwości minionej władzy.Pani Anna siedziała by cicho bo za chwilę będzie bronić kolesi krętaczy i stać za tymi co kradli i nienawidzą Unii Europejskiej do której uciekają przed polskim prawem,a z której biorą euro! Nieszczęsna to była Pani jak na rynku w Nowym Targu atakowała Prezydenta Komorowskiego! I jeszcze zapytanie...Co Pani Anna takiego pożytecznego zrobiła przez te 18 lat harówki?Coś takiego spektakularnego z czego społeczność wyborców była jej wdzięczna.?Paradowanie z nożyczkami po wszelakich uroczystościach to autopromocja samej siebie . I jeszcze pytanko? Czy Pani Anna zrezygnuje teraz z intratnej posady w zarządzie Dworców na których się zna,bo przecież pobiera wysoką emeryturę ,a teraz jeszcze pensja i dieta Posła! Akurat ta osoba nie jest dobrze postrzegana na poselskich salonach.
Trzeźwy10.06.2024, 12:49
Ta kobieta wstydu nie ma... jak zresztą cała Zachłanna Prawica.
Ja10.06.2024, 12:44
Dramat. Nozyczki trzeba ostrzyć.
.......10.06.2024, 12:42
O Jezus Mario ....
SS10.06.2024, 12:13
Brawo Pani Aniu!!!
MM10.06.2024, 12:11
Gratulacje p.Aniu .A teraz do tych *** ,ktorzy tak chętnie g.. wszystkich obrzucaja i do swojego gniazda sr.... idzcie i zdobądzcie tyle głosow co ta pani,zróbcie coś pożytecznego dla swojej okolicy ,i dla swojej ojczyzny ,a pózniej opluwajcie wszystko dookoła to może oplujesz sam siebie isprawdzisz jak to jest.Ile macie tego jadu w sobie.
Fundusz sprawiedliwości10.06.2024, 12:09
Kobieto, wstydu nie masz
duma Orawy10.06.2024, 12:00
Jak głosowaliście na Szydło i Mularczyka ??? to teraz macie "godne"zastępstwo.
Tomek10.06.2024, 11:52
Tragedia!
Współczujący10.06.2024, 11:50
Jak to "odpoczęła" po tej "osiemnastoletniej harówie w Sejmie RP"??? To jednak ta "patriotka - siłaczka" nie pracowała dla dobra regionu w Małopolskich Dworcach Autobusowych S.A.??? Przecież ma takie "wysokie kwalifikacje" - radny B. Pęk oficjalnie potwierdził, że Anna Paluch zna się na autobusach, bo nimi jeździła"... To za co brała wynagrodzenie w zarządzie spółki MDA, skoro odpoczywała??? Aaa, musiała przecież opłacić "baaardzo wysoki" czynsz za mieszkanie socjalne w Krościenku... No, a teraz dalszy ciąg "min i póz oraz osłaniania prezesa własną piersią" na Wiejskiej w Warszawie, "efektownych" wejść po czasie na imprezy i spotkania w regionie,... a cała ta "harówa" za "marne grosze" poselskiego uposażenia...z NASZYCH PODATKÓW
an10.06.2024, 11:50
gratulacje
Henio10.06.2024, 11:49
Aby tylko się nie spociła od tej harówki
Dżony10.06.2024, 11:49
brak słów
szambo-lot10.06.2024, 11:45
No wielka szkoda .
piotrek10.06.2024, 11:45
nieszczęśni to wy byliście , fundusz sprawiedliwości itd ...
Osiol10.06.2024, 11:44
Ano koalicja rozlicza(bardziej naświetla)poczynania poprzednikow,warto posłuchać a może samej wstąpić do komisji i przesłuchiwać wójta/prezesa
Wszak tylko prawda ma nas wyzwolic
Lola10.06.2024, 11:40
A taki był spokój bez nie. Już szkoło kontaktowe zaciera ręce.
Musi sobie Pani kupić nowe nożyczki do przecinania wstęg na "otwarciach " nie swoich inwestycji )
Tadeusz Morawa, syn żołnierza AK-WiN10.06.2024, 11:33
Gratulacje dla Pani Anny Paluch.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl