10.06.2024, 20:56 | czytano: 1607

Problemy z wodą w Niedzicy

Zdjęcie ilustracyjne / archiwum Podhale24
Zespół Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Gminy Łapsze Niżne poinformował, iż woda w wodociągu Niedzica i Niedzica – Zamek nie nadaje się do spożycia.
- Na terenie Niedzicy i Niedzicy zamek zostaną podstawione punkty zastępcze do czerpania wody. O sytuacji będziemy informowali na bieżąco. W razie jakichkolwiek pytań prosimy dzwonić pod nr 790 348 671 - poinformował zakład w popołudniowym komunikacie.
oprac. r/
Może Cię zainteresować
komentarze
jest jak jest!11.06.2024, 14:20
He he mało to wody uleje wójt na sesjach rady w tej gminie wszystko stoi na głowie!
xxx11.06.2024, 12:30
niedzica zamek! Jeśli to propaganda i sianie strachu jak piszesz no to pij to g... dalej smacznego!!!!! To Twój wybór sprawa jest prosta trzeba zamknąć czyli zlikwidować ujęcie wody i problem sam się rozwiąże. Gmina to potrafi to spece w tych sprawach i Ty gmina ma problem z głowy!
Niedzicon11.06.2024, 10:18
Wiele razy starałem się zwracać uwagę na tej stronie że dzieje się nie najlepiej w tej gminie krótko mówiąc gmina coraz bardziej buraczeje! Apeluje do wójta jako mieszkaniec tej gminy człowieku zajmij się pracą bo jak do teraz to tylko zabawy, festyny, wycieczki! Wójt nie zarabia, puki co do tej pory to tylko pobiera pieniądze podatnika. Bo aby zarobić i to taką kasę to trzeba pracować! Jeśli skarbnik nie znajdzie pieniędzy na inwestycje w Niedzicy to takie sytuacje będą na porządku dziennym i redakcja będzie miała o czym pisać... i powinna poruszać takie sprawy bo ta sytuacja trwa już kilka lat! Co w tej materii robią radni z Niedzicy czy radni są obecni i są świadomi zagrożenia dla życia tych ludzi bo gmina chyba raczej nie!!!!!
do Niedzica Zamek11.06.2024, 08:58
Masz rację, idę o zakład, że jakby zbadał wodę w ujęciach prywatnych co ludzie mają, wyniki byłyby takie same albo gorsze tylko nikt tego nie bada i ludzie żyją spokojnie i bez nerwów pijąc pewnie jeszcze gorszą wodę.
Żenujące11.06.2024, 08:13
To jakieś jaja żeby co jakiś czas doda była niezdatna do spożycia. Szkoda że ci zza biurek nic z tym nie robią by się to nie powtarzało kilka razy w roku
Niedzica11.06.2024, 07:57
No nie problem z wodą tylko z sanepidem jego już dawno powinni zamknąć i przenieś do Krakowa
niedzica zmek10.06.2024, 22:37
znowu jakaś propaganda???i sianie strachu po ludziach to teraz czekamy na inne miejscowości co dalej???i która następna!!!
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl