28.11.2022, 10:03 | Szymon

Porzucone auto na Alejach na strefie PP stało się noclegiem i wysypiskiem śmieci pod autem i w środku

😁 2 😔 1 😲 2
Komentarze
affas
! ! ! ! ! !
Cyc Malina
@Kazik, no to jak już wiesz gdzie to jest to zamiast pisać głupie komentarze w necie, worek w dłoń i idź posprzątać. To że komuś się gorzej wiedzie i jest bezdomny to nie uprawnia go do robienia takiego za przeproszeniem burdelu, kosze są wszędzie wystarczy podejść i wyrzucić a nie robić takie coś.
Miejscowy
Noclegownia lumpów ,to te łąjzy tak śmiecą ,ich trzeba ........
Kazik
Zamiast fotografować weź worek i pozbieraj te śmieci. Szukasz kolejnych sensacji? Cieszy cie to że komuś w życiu się gorzej wiedzie?
ggg
skandal ! szkoda, że władze miasta na takie coś pozwalają, ja wiem przepisy itd. ale może jakiś złomiarz by miał przynajmniej użytek
Komentarz *
Autor *
E-mail
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
Zobacz pełną wersję podhale24.pl