20.03.2023, 10:27 | Szymon

Ruszyło wielkie sprzątanie Nowego Targu

😁 10 😔 2 😲 0
Komentarze
Szymon
No wielkie sprzątanie. Jak jeden z pięciu używa miotły a reszta patrzy czy dobrze mu idzie... A i dwóch z łopatami kontrolują tych pięciu co nadzorują tego z miotłą rusza. Kabaret na żywo.
ff
Jeszcze, żeby to sprzątanie im szło. W centrum może jako tako, ale na osiedlach, to przychodzi dwóch robotników z jedną miotłą. Jeden zamiata, drugi patrzy. Potem obaj patrzą. I za dniówkę zamiotą 200 metrów ulicy.
Komentarz *
Autor *
E-mail
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
Zobacz pełną wersję podhale24.pl