25.07.2021, 12:00 | czytano: 519

Foodtrucki w Rabce

Oryginalny burger i belgijskie frytki pod chmurką? Sezon foodtruckowy w pełni! 23, 24 i 25 lipca 2021 r. to daty, które powinni zapisać w swoich kalendarzach wszyscy miłośnicy kulinariów.

W Rabce Zdroju pojawią się prawdziwi pasjonaci dobrej kuchni, którzy przez trzy dni będą karmić mieszkańców swoimi popisowymi daniami. Kulinarne świętowanie lata będzie miało miejsce pod Miejskim Ośrodkiem Kultury.

Foodtruckowy lifestyl cieszy się w Polsce niegasnącą popularnością. Po dłuższej przerwie food trucki wracają do polskich miast i miasteczek, by promować kulinaria i karmić mieszkańców daniami z różnych stron świata. Kulinarne świętowanie lata z food truckami w Rabce będzie miało miejsce w długi weekend od 23-25 lipca. Organizatorzy zlotu zapraszają na rodzinny piknik w ramach kultowego już zlotu.

Do Rabki zawita kilkanaście food trucków, które będą serwować oryginalne potrawy kuchni z kilku kontynentów. Nie zabraknie sycących dań głównych, przekąsek, deserów oraz napojów, w tym aromatycznych kaw i pysznej lemoniady.

Organizatorem zlotu jest Centrum Kultury, Sportu i Promocji w Rabce oraz organizacja FUTRAKI, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości.

Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Na ich bazie powstają przepyszne dania, cenione w całej Polsce.

Zlot odbędzie się przy CKSiP, ul. Chopina 17 (amfiteatr). Wstęp na wydarzenie jest wolny.
Zobacz pełną wersję podhale24.pl