27.05.2023, 11:00 | czytano: 361

Resort Bania w Białce Tatrzańskiej zaprasza na bezpłatne badania profilaktyczne z okazji Dnia Matki!

Zadbaj o zdrowie swoje i swoich bliskich - w sobotę, 27 maja 2023 r., obok Termy Bania i Hotelu Bania stanie mammobus oraz punkt badań USG tarczycy, chętni będą mogli bezpłatnie skorzystać 
z wielu badań profilaktycznych, w tym z badania densytometrycznego w kierunku osteoporozy, badania składu ciała, pomiaru tkanki tłuszczowej z konsultacją dietetyka, badania komputerowego wzroku oraz stoiska edukacyjnego w ramach profilaktyki raka piersi i raka szyjki macicy.

Badania będą przeprowadzane przez wykwalifikowany personel medyczny Centrum Medycznego Maszachaba z Krakowa, który będzie dostępny w dniu 27 maja 2023 roku w godzinach od 11:00 do 17:00. Z badań można korzystać zgodnie z kolejnością zgłoszeń, a decyzja o kwalifikacji do badania zostanie podjęta przez personel medyczny Centrum Medycznego Maszachaba.

Dzień Matki to doskonała okazja do zwiększenia świadomości na temat profilaktyki zdrowotnej 
i wczesnego wykrywania chorób. Resort Bania serdecznie zaprasza wszystkich chętnych na bezpłatne badania oraz na stoiska edukacyjne - mówi Tomasz Rzadkosz, dyrektor marketingu w Resorcie Bania. Zachęcamy wszystkie mamy i nie tylko, aby skorzystały z tej możliwości i zadbały o swoje zdrowie.

Informacje dodatkowe:
Badania będą odbywać się zgodnie z kolejnością zgłoszeń w dniu 27.05.2023 r. w godz. od 11:00 do 17:00.

O kwalifikacji do badania decyduje personel medyczny Centrum Medycznego Maszachaba. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Z badań mammograficznych mogą skorzystać wszystkie Panie powyżej 40 roku życia. Wyniki badań Panie otrzymają pocztą wraz ze zdjęciem na płytce CD w terminie do 3 tygodni od przeprowadzenia badania.

Z badania USG tarczycy może skorzystać każda pełnoletnia osoba. Badania USG przeprowadza lekarz specjalista radiolog, a wynik badania każdy otrzymuje tuż po jego przeprowadzeniu.

Z badania densytometrycznego w kierunku osteoporozy oraz badania składu ciała, pomiaru tkanki tłuszczowej z konsultacją dietetyka mogą skorzystać wyłącznie osoby pełnoletnie.

Badanie komputerowe wzroku wraz z omówieniem wyników w dniu badania dostępne będzie bez ograniczeń wiekowych.

Bez ograniczeń wiekowych można korzystać również ze stoiska edukacyjnego w ramach profilaktyki raka piersi i raka szyjki macicy.
Zobacz pełną wersję podhale24.pl