31.05.2026, 13:52 | Fot. Paweł Kos
Uroczysta Msza Święta Prymicyjna w Parafii św. Brata Alberta w Nowym Targu
NOWY TARG. W sobotę diakoni z rocznika św. Brata Alberta: Szczepan, Paweł, Maciej i Kacper przyjęli w katedrze wawelskiej święcenia prezbiteratu z rąk kard. Grzegorza Rysia. Wśród nowych kapłanów Archidiecezji Krakowskiej są Szczepan Kaleciak z Maniów oraz Kacper Lendecki z parafii św. Brata Alberta na nowotarskiej Niwie. Tam też ks. Kacper odprawił swoja pierwszą mszę św.













































































































































































































