MORGANIT AGENCJA UBEZPIECZEŃ

(numer: K04406)
SŁONECZNA 13/2
32-400 MYŚLENICE Pokaż na mapie
788-211-577
Godziny otwarcia:
PONIEDZIAŁEK,WTOREK 9-18 , ŚRODA,CZWARTEK,PIĄTEK 8

W naszej ofercie posiadamy ubezpieczenia:

- Rolne (ubezpieczenia obowiązkowe budynków,OC, upraw od zdarzeń losowych, dobrowolne ubezpieczenie mienia w gospodarstwach rolnych itp.)

- Dla kierowców ( OC,AC,NNW,AUTOSZYBY,ASSISTANCE,ZIELONA KARTA)

- Dla rodziny ( Kompleksowe ubezpieczenie dedykowane właścicielom oraz najemcom mieszkań i domów. Oferujemy również ubezpieczenie domu w budowie)

- Dla firm ( Pakiet ubezpieczeń skierowany do przedsiębiorców prowadzących działalność handlową, produkcyjną lub usługową , oraz osób fizycznych posiadających budynki, w których prowadzona jest działalność gospodarcza)

W naszej ofercie znajdą Państwo również ubezpieczenia: dla gmin, wspólnot i spółdzielni , dla szkół oraz dla agrobiznesu.

Aktualnie współpracujemy z Towarzystwem Ubezpieczeń Wzajemnych TUW, które istnieje na rynku ubezpieczeniowym od 1992 roku i jest jednym z największych firm działających na rynku ubezpieczeń.

Wykupując polisę ubezpieczeniową w naszej agencji zapewniasz sobie i swojej rodzinie ochronę na wysokim poziomie. Gwarantujemy naszym klientom profesjonalizm i dopasowanie do indywidualnych potrzeb, tym samym zapewniając sprzedaż najtańszej polisy.

Sprawdź swoje składki i nie przepłacaj!

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ UBEZPIECZENIA ORAZ DO KONTAKTU Z NASZYM AGENTEM!

Napisz wiadomość
Wyślij kopię wiadomości na mój adres