Babcia Kowalska

(numer: K03855)
Jana Pawła II 95
34-471 Ludźmierz Pokaż na mapie
517 716 034

Producent ręcznie wykonanych pierogów i innych wyrobów garmażeryjnych tradycyjną metodą. Hurtowa sprzedaż, zaopatrzenie sklepów i restauracji.


Od ponad 15 lat nasze wyroby produkowane są według tradycyjnych i niezmiennych rodzinnych receptur, które sprawiają, że pierogi od BABCI KOWALSKIEJ charakteryzują się miękkim i delikatnym ciastem, domowym nadzieniem a w przypadku pierogów z owocami, całymi ich kawałkami.

Jako jedni z nielicznych- pozostając wiernym domowej kuchni- opieramy się na długotrwałym i bardzo czasochłonnym procesie technologicznym, opartym na pracy ludzkich rąk, ograniczając zmechanizowanie do minimum. Do produkcji używamy najwyższej klasy składników, pozyskanych od regionalnych dostawców.

Aby zagwarantować Państwu najlepszą jakość, niepowtarzalny smak i świeżość naszych potraw, głęboko mrozimy wszystkie nasze wyroby, co daje Państwu pewność, że jedzenie od BABCI KOWALSKIEJ jest pozbawione konserwantów i innych niezdrowych substancji, których jest pełno w otaczającej nas żywności.

Z ręką na sercu możemy śmiało powiedzieć, że dołożymy wszelkich starań, aby mogli Państwo zawsze delektować się wspaniłym smakiem wprost od BABCI KOWALSKIEJ!

Napisz wiadomość
Wyślij kopię wiadomości na mój adres