Vinoteka Nowy Targ

(numer: K06387)
Sobieskiego 7
34-400 Nowy Targ Pokaż na mapie
739974948

Pełni entuzjazmu poszukujemy ciekawych, niestandardowych smaków, a następnie dzielimy się z Wami Naszymi odkryciami. Posiadamy szeroki asortyment morawskich win butelkowanych oraz sześć kranów, na których znajdziecie wina lane, począwszy od owocowych, słodkich pozycji po wina wytrawne i półwytrawne. Nasz asortyment jest wzbogacony o produkty pochodzące z winnic włoskich, francuskich, polskich, słowackich i gruzińskich.

Swobodna atmosfera, otwartość oraz profesjonalizm Naszej obsługi sprawia, że każdy poczuje się tutaj mile widziany.

Współpraca z małymi i średnimi rodzinnymi winnicami pozwala tworzyć interesującą ofertę win lanych i butelkowych, której nie znajdziecie na komercyjnych, sklepowych półkach.

Dla zainteresowanych współpracą przedsiębiorców przedstawiamy specjalną, dostosowaną do potrzeb ofertę. Obsługujemy imprezy okolicznościowe takie jak wesela, bankiety, przyjęcia rodzinne, konferencje.

Z chęcią przygotujemy również indywidualne zestawy prezentowe w formie boxów degustacyjnych z przekąskami bądź akcesoriami winiarskimi. Doradzimy i dopasujemy wino do każdej okazji.

Cały czas się rozwijamy zwiększając naszą asortyment o długodojrzewające sery, swojskie pasztety, lokalne konfitury i dipy do serów. Dodatki te idealnie komponują się z winnym trunkiem oraz dopełniają smaku potraw serwowanych w towarzystwie wina.

Napisz wiadomość
Wyślij kopię wiadomości na mój adres