Konserwacje pojazdów Wojciech Górnik

(numer: K02985)
Nadwodnia 22
34-532 Czarna Góra Pokaż na mapie
661 091 742
Godziny otwarcia:
7-20

Wykonujemy profesjonalne konserwacje wszelkich pojazdów osobowych, 4x4 oraz dostawczych włącznie z elementami blacharskimi. Wyróżnia nas profesjonalizm terminowość fachowe doradztwo. Pojazd jest dokładnie myty osuszany stara konserwacja usuwana rdza zdrapana elementy pordzewiałe, uszkodzone wymieniane. Wykorzystujemy najlepsze materiały dostępne na rynku podkład epoksydowy oraz środki antykorozyjne VALVOLINE Tectyl.

Nasz zakład sprawnie i szybko świadczy usługi wulkanizacyjne. Profesjonalnie wymienimy opony sezonowe dla samochodów osobowych i dostawczych. Bardzo dokładne wyważenie kół, to nasz priorytet brak wyważonych kół może grozić zniszczeniem zawieszenia i mniejszym komfortem jazd. Koła powinno się wyważać co ok. 10 tys. km. Do naprawy opon i dętek stosujemy kołki, sznury, łaty oraz uzupełnianie ubytków. Wyróżniamy się tym, że każdy klient jest traktowany indywidualnie.

Wykonujemy różnego rodzaju drobne naprawy związane z Państwa pojazdami. Wszelkie naprawy wykonywane są zgodnie z najwyższymi standardami, jesteśmy doświadczeni oraz odpowiednio wykwalifikowani, a ceny konkurencyjne. Dokładamy wszelkich starań, aby klient był zadowolony i wrócił do nas w przyszłości. Staramy się wykonywać zawód mechanika, a nie jak to w innych warsztatach, czyli wymieniać części po kolei aż się trafi na zepsutą. Jesteśmy uczciwą firmą szanującą naszych klientów dla nas klient oraz jego oczekiwania są numerem jeden.

http://autokonserwacja.podhale.pl
661 091 742

Napisz wiadomość
Wyślij kopię wiadomości na mój adres