AutemNaWesele.pl

(numer: K04009)
Stryszawa 742a
34-205 Stryszawa Pokaż na mapie
732 255 359

Wiemy, że dzień ślubu jest dla państwa wyjątkowy. Dlatego też przygotowaliśmy specjalną ofertę, w której do wynajęcia są trzy eleganckie samochody, które sprawią, że podróż na ślub i wesele będzie niezapomniana.

Nasz kierowca lub dwóch kierowców zadba o bezpieczeństwo oraz miłą atmosferę w trakcie tego niezwykle ważnego dnia. A nasze samochody zrobią wrażenie na gościach weselnych.

W naszej ofercie znajdują się dwa samochody ? biały Mercedes CLA z pakietem stylistycznym AMG oraz czarny Opel Insignia. Wszystkie te samochody cechują się wyjątkowym stylem, szykiem i elegancją.

W ofercie znajduje się również opcja wynajęcia kierowców w oryginalnych strojach góralski, możliwość zorganizowania napadu zbójnickiego w formie bramy oraz zamówienie wodzireja w stroju góralskim na wesele.

W cenę wliczone jest:
? odebranie Pana Młodego spod jego domu
? dostarczenie do Panny Młodej w całości i w świetnym humorze :)
? przewiezienie do Kościoła lub Urzędu Stanu Cywilnego
? przetransportowanie małżonków do sali weselnej
? przejazd na sesję zdjęciową
? jeden lub dwóch kulturalnych i eleganckich kierowców, którzy zawsze gotowi są otworzyć parze młodej drzwi od samochodu
? dostosowanie odpowiedniej muzycznej playlisty tworzącej nastrój w samochodzie i dopasowanej do państwa preferencji muzycznych

CENNIK:
Mercedes CLA AMG ( biały) ? 600zł
Opel Insignia (czarny) ? 300zł

*Ceny dotyczą czasu wynajęcia samochodu od odebrania pana młodego aż do odstawienia pary młodej na wesele.
**Dla Par mieszkających powyżej 100km od Suchej Beskidzkiej ceny ustalane są indywidualnie.
***Jeżeli para młoda poleci nasze usługi innym przyszłym małżonkom i oni również złożą zamówienie, cała czwórka uzyskuje rabat 25% na wynajem samochodów.

O SAMOCHODACH:

Mercedes CLA AMG w kolorze białym to idealna propozycja dla osób ceniących elegancje i prostotę.
Opel Insignia w kolorze czarnym. Samochód prosty, ale jednocześnie elegancki. Idealna propozycja dla ludzi ceniących prostotę i mniejszą widowiskowość.

Napisz wiadomość
Wyślij kopię wiadomości na mój adres