ImpactJOB Monika Kowacz

(numer: K04128)
ul. 29 Listopada 9
32-050 Skawina Pokaż na mapie
500748571
Godziny otwarcia:
9.00-17.30

ImpactJOB to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją Kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii.
Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Dzięki współpracy z naszymi zaufanymi partnerami z Niemiec, Austrii i Holandii codziennie oferujemy Wam atrakcyjne i zróżnicowane oferty pracy w następujących branżach:
- produkcyjnej
- sanitarnej
- metalowej
- przemysłowej
- elektrycznej
- budowlanej
- stolarskiej
- samochodowej
ImpactJob daje Wam gwarancję legalnej i bezpiecznej pracy za granicą, a w razie jakichkolwiek problemów, zawsze jesteśmy do Waszej dyspozycji.

GWARANTUJEMY CI:
- ZAWSZE legalne i bezpieczne oferty pracy w Austrii, Niemczech i Holandii.
- Umowę o pracę z zagranicznym pracodawcą.
- Pełny pakiet socjalny (ubezpieczenie, odprowadzane składki na ubezpieczenie społeczne oraz zdrowotne, prawo do urlopu i innych świadczeń)
- Atrakcyjne wynagrodzenie. ? Zanim zaakceptujesz ofertę, zawsze przedstawiamy Ci proponowane warunki finansowe. To Ty decydujesz, czy dane zlecenie Ci odpowiada.
- Zakwaterowanie. W impactJob wiemy, że to jeden z najważniejszych aspektów związanych z wyjazdem za - granicę. Dlatego współpracujemy wyłącznie z Pracodawcami, którzy organizują zakwaterowanie dla pracowników. Przed wyjazdem zawsze podajemy szczegóły dotyczące oferty, w tym adres oraz koszt zakwaterowania, tak by po przyjeździe nic Cię nie zaskoczyło.
- Pomoc w przygotowaniu dokumentów. ? Masz problem z napisaniem CV w języku niemieckim? Nie musisz tego robić. W impactJob wszystkim się zajmiemy!
- Pomoc w organizacji wyjazdu. Masz problem z organizacją transportu? Żaden kłopot, chętnie pomożemy Ci w znalezieniu odpowiedniego połączenia.
- Stałą opiekę impactJob. Doskonale wiemy, że stały kontakt z firmą oraz szybka reakcja w razie ewentualnych problemów są dla Ciebie bardzo ważne. Dlatego konsultanci impactJob zawsze są do Twojej dyspozycji.

Napisz wiadomość
Wyślij kopię wiadomości na mój adres