FIRMA POLAŃSKI

(numer: K06059)
Galicy 23
34-400 Nowy Targ Pokaż na mapie
606366158
504252727

Swoją działalnośc rozpoczęliśmy w 1987 roku jako jednoosobowa firma typowo programistyczna. Pomysłowość i jakość naszych rozwiązań pozwoliła nam przetrwać i rozwijać się. Na początku lat dziewiedziesiątych rozszerzyliśmy naszą działalność usługową o handel komputerami ,a potem również urządzeniami fiskalnymi oraz oprogramowaniem. Śmiało możemy stwierdzić, że to my w dużym stopniu skomputeryzowaliśmy Podhale. W ostatnich latach do naszej oferty dołączyły także szkolenia oraz usługi programistyczne poszerzające funkcjonalność wdrażanych systemów.

Siedzibą naszej firmy jest w Nowy Targ, dodatkowo mamy filię w Rabce Zdrój oraz Zakopanem. Obsługujemy klientów w wielu miejscowościach Podhala (Krościenko, Szczawnica, Niedzica, Czorsztyn, Czarny Dunajec, Biały Dunajec, Mszana Dolna, Limanowa, Tymbark, Raba Wyżna, Spytkowice, Jabłonka, Kościelisko, Chochołów, Poronin, Jordanów, Maków Podhalański, Sucha Beskidzka) jak również klientów z małopolski i całego kraju. Naszymi klientami jest też wiele wielooddziałowych firm ogólnopolskich.

Kompleksowo obsługujemy naszych klientów: służymy doradztwem, wdrażamy oprogramowanie, dostarczamy sprzęt, prowadzimy szkolenia oraz zapewniamy autoryzowany serwis.
Naszą ofertę opieramy na współpracy z partnerami wyrózniającymi się wysoką jakością i nowoczesnością rozwiązań takimi jak: Comarch S.A.,Enova,Insert, Novitus,Posnet,Insoft,Softech i inni.

Naszą marką jest nazwisko
Funkcjonujemy jako firma rodzinna, naszą marką jest nazwisko - firmując nim naszą działalność dajemy dowód na to jak priorytetowa dla nas jest uczciwość oraz rzetelność.
RÓWNIEŻ OFERUJEMY KASY ORAZ DRUKARKI FISKALNE ONLINE

Napisz wiadomość
Wyślij kopię wiadomości na mój adres