Witów Extreme Andrzej Solarczyk

(numer: K06121)
Witów 319
34-512 Witów Pokaż na mapie
575000758

Firma Witów eXtreme istnieje na rynku już od 2000 roku. Czas ten pozwolił na zdobycie bezcennego doświadczenia i uczynił z naszej załogi ekspertów w dziedzinie organizacji wypraw na quadach. Od samego początku główne założenia firmy to: jakość, bezpieczeństwo, adrenalina i świetna zabawa. Staramy się „zarazić” naszą pasją wszystkich Klientów.

Nie uznajemy półśrodków, nigdy nie oszczędzamy na bezpieczeństwie, dlatego też w naszej ofercie nie ma starych, chińskich quadów. Udostępniamy dla naszych Klientów 28 nowych (2016-2019 rok produkcji), dwuosobowych quadów marki Can Am, model Outlander (posiadamy największą flotę na Podhalu).

W trakcie wyprawy mamy do dyspozycji ponad 300 kilometrów tras, bardzo zróżnicowanych pod kątem trudności i wysiłku potrzebnego do ich przebycia. Poruszamy się tylko po legalnie wyznaczonych trasach, co gwarantuje nam bezpieczeństwo i niczym niezakłóconą radość w trakcie wyprawy.

Dzięki temu, że cały nasz team (łącznie 14 osób) łączy pasje z pracą, jakość wykonywanych przez nas usług oraz zaangażowanie jest na najwyższym, rzadko spotykanym poziomie.

Napisz wiadomość
Wyślij kopię wiadomości na mój adres