09.12.2016, 16:04 | czytano: 2545

Bezpieczna Zima 2016 - akcja IPA i Moto Serwis Worwa

Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji IPA Polska Region Nowy Targ wraz z Stacją Kontroli Pojazdów MOTO SERVICE ADAM WORWA zaprasza kierowców do udziału w akcji pod nazwą “Bezpieczna ZIMA”.
Akcje tego typu organizowane są cyklicznie bezpłatnej diagnostyce kontrolnej pojazdów. Fachowcy z firmy Moto SERVICE WORWA sprawdzą najważniejsze elementy Waszych samochodów tak, by bezpiecznie i sprawnie przetrwać zimę. Przeglądy te nie zwalniają z okresowych przeglądów technicznych wbijanych do dowodów rejestracyjnych ale pozwalają upewnić się co do stanu swojego pojazdu i zawczasu podjąć stosowne kroki.
W ramach akcji pracownicy Urzędu Skarbowego w Nowym Targu, który w tym roku włączył się w organizację akcji będą promować ogólnopolską kampanię informacyjną Ministerstwa Finansów pod hasłem "Weź paragon ze sobą". Akcja skierowana jest do ogółu konsumentów i podatników, ze szczególnym naciskiem na kierowców. Ponadto skierowana jest do przedsiębiorców, organizacji branżowych działających w sektorze paliw płynnych. Akcja ma uświadomić - z czym wiąże się niewydawanie paragonów fiskalnych na stacjach paliwowych i niezabieranie ich ze sobą, kiedy je otrzymujemy.

Akcja odbędzie się w niedzielę 11 grudnia 2016 roku w godzinach od 9 do 16 na Stacji Kontroli Pojazdów Worwa w Nowym Targu przy ul. Szaflarskiej 156

Akcji jak zwykle patronuje podhale24.pl


mat. prasowy organizatora, oprac. wo/
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl