20.03.2017, 17:49 | czytano: 2339

Nowy Targ: na giełdzie samochodowej czuć już wiosnę

Na giełdzie samochodowej odbywającej się co niedzielę na placu Nowej Targowicy przy ulicy Targowej w Nowym Targu dało się odczuć, że nadchodzi wiosna.
Na placu pojawiła się ponad setka sprzedających, a spacerujący w miłym wiosennym słońcu potencjalni klienci mieli naprawdę spory wybór.


Niezależnie, czy nastawiali się na budżet w wysokości kilku czy kilkudziesięciu tysięcy złotych, czy szukali pojazdu do pracy czy na rodzinne wyprawy z pewnością znaleźć mogli coś wartego uwagi.Wybierać można było pomiędzy niewielkimi samochodami miejskimi, sedanami czy pakownymi kombi. Jeśli ktoś szukał dostawczego samochodu do firmy też znalazł na placu kilka propozycji.Jak to na giełdach bywa oferta jest zróżnicowana pod kątem wieku, stanu i pochodzenia pojazdów. Wśród pozycji najbardziej rzucających się w oczy były Volkswageny Touaregi, z których młodszy kosztował ponad 80 tysięcy złotych.

Uwagę przyciągało tez bardzo ładne Volvo S80. Właścicielem szwedzkiej limuzyny można było stać się za nieco ponad 40 tysięcy złotych.Wielu przystawało też przy efektownym Mercedesie w wersji coupe, którego właściciel niestety nie ujawnił ceny i danych samochodu na zwyczajowej kartce za przednią szybą.Kolejna giełda już w niedzielę a tymczasem polecamy dział ogłoszeń motoryzacyjnych na podhale24.pl. Znajduje się tam wiele ciekawych ofert.


wo/
zobacz także
komentarze
młoda20.03.2017, 19:41
Wiosna a smród z oczyszczalni i wysypiska to inne odczucie ,niestety.
wrg20.03.2017, 19:23
a za ile był ten czarny s-max?
fekalios20.03.2017, 19:17
Prędzej to ma było czuć czymś innym.
Zobacz pełną wersję podhale24.pl