23.10.2017, 08:09 | czytano: 5079

Prawie 60 samochodów poddanych kontroli technicznej

Wczoraj odbyła się kolejna akcja bezpłatnych przeglądów samochodów przed sezonem zimowym którą od lat organizuje Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji IPA Polska Region Nowy Targ.
Diagności ze stacji kontroli pojazdów AutoExpert w Nowym Targu oraz Auto Centrum BIELA w Rogoźniku poświęcali wiele czasu i uwagi na sprawdzenie wszystkich ważnych dla bezpieczeństwa i komfortu podróży elementów.


Ze względu na zbliżającą się zimę szczególnie wiele uwagi poświęcano układowi hamulcowemu, ogumieniu oraz elementom oświetlenia. Teraz gdy dzień będzie coraz krótszy właściwe działanie i ustawienie świateł to rzecz ważna nie tylko dla samego kierowcy ale także dla innych użytkowników drogi, którzy mogą być przez nasz pojazd oślepiani.Diagności określali też ogólny stan pojazdu wskazując elementy których naprawa lub wymiana może być konieczna w niedługim czasie.
W tegorocznej akcji - której tradycyjnie już patronowało podhale24.pl - na obu stacjach przebadano blisko 60 samochodów. Kolejna podobna akcja już na wiosnę, i już teraz zapraszamy w imieniu własnym i organizatorów.


wo/ mat. prasowy IPA Nowy Targ
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl