02.11.2017, 10:00 | czytano: 1928

Złota Kierownica dla Opla Insigni

Kilka dnia temu nowy Opel Insignia został uhonorowany jedną z najbardziej prestiżowych nagród motoryzacyjnych w Polsce – statuetką Złotej Kierownicy.
Wyniki tegorocznej edycji plebiscytu zostały ogłoszone w trakcie uroczystej gali wręczenia nagród, która odbyła się podczas targów Warsaw Moto Show. Statuetkę Złotej Kierownicy z rąk Stanisława Sewastianowicza, redaktora naczelnego tygodnika Auto Świat, odebrał dyrektor generalny Opel Poland, Wojciech Mieczkowski.
Nowa Insignia zachwyca stylistyką, komfortem, właściwościami jezdnymi i ultranowoczesnymi technologiami. Prestiżowa nagroda Złotej Kierownicy potwierdza, że flagowy model Opla to najlepszy wybór w klasie średniej i wyższej na rynku. – powiedział dyrektor generalny Opel Poland, Wojciech Mieczkowski.

Złota Kierownica to jeden z najbardziej prestiżowych europejskich plebiscytów motoryzacyjnych. Jego historia sięga 1976 roku. Przyznawane są w nim wyróżnienia dla najlepszych modeli, które zdobyły uznanie czytelników i jury, złożonego z ekspertów motoryzacyjnych. W Polsce plebiscyt jest organizowany od 2009 roku przez tygodnik Auto Świat. W tegorocznej 9. edycji tego prestiżowego plebiscytu o nagrody walczyły 42 samochody w 5 kategoriach. Wszystkie modele miały swoje premiery w tym roku. Samochody, które zebrały w swoich kategoriach najwięcej głosów czytelników tygodnika „Auto Świat”, zostały nagrodzone statuetkami Złotej Kierownicy.

Nowa Insignia to flagowy model marki Opel. Mieliśmy okazje testować go kilka tygodni temu - charakteryzuje go bezkompromisowo przestronne nadwozie utrzymane w sportowo-eleganckiej stylistyce. Samochód zapewnia wiele przyjemności z jazdy oraz wysoki poziom bezpieczeństwa i komfortu.


mat. prasowy, oprac wo.
Może Cię zainteresować
zobacz także
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl