19.06.2018, 20:22 | czytano: 3551

Wiosenna akcja bezpłatnych przeglądów (zdjęcia)

Wiosenna edycja Akcji Bezpłatne Przeglądy zorganizowana przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji Region Nowy Targ i tym razem cieszyła się zainteresowaniem kierowców.
Kontrolę pojazdów przeprowadzali diagności z firmy AutoExpert w Nowym Targu, oraz z Auto Centrum BIELA z Rogoźnika Do akcji dołączyła kolejna stacja kontroli pojazdów - Stacja Kontroli Pojazdów z Rabki Zdroju.
W trakcie akcji poddano kontroli w pojazdach podstawowe układy: zawieszenia, hamulcowe, chłodzenia, kierownicze, a także stan ogumienia, wycieraczek, napięcia w instalacji i ładowania, stanu oświetlenia, oraz oleju silnikowego. Są to podstawowe czynności przy obsłudze pojazdów, jednak na co dzień kierowcy często o tym zapominają, a poziom zużycia podzespołów w pojazdach ma olbrzymi wpływ nie tylko na komfort jazdy, ale przede wszystkim na bezpieczeństwo.

Mimo, że badania te nie zastępują obowiązkowych, corocznych badań technicznych wbijanych do dowodu rejestracyjnego to każda inicjatywa poprawiająca bezpieczeństwo na naszych drogach jest bardzo cenna i pozwala ujawnić mankamenty naszych pojazdów na wczesnym etapie.

Kolejna akcja Bezpłatne Przeglądy będzie realizowana jesienią i już teraz - w imieniu organizatorów - zapraszamy kierowców i zainteresowane udziałem w akcji stacje kontroli.


M. Kapołka
Może Cię zainteresować
komentarze
asz28.10.2018, 21:26
haha kogo ja widzę Jessica
Jessica19.06.2018, 20:33
Toż to Jessica się załapał z kotem na darmowy przegląd xD
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl