29.06.2019, 16:23 | czytano: 4848

Trwa akcja bezpłatnych przeglądów

Przez cały weekend w kilku stacjach kontroli pojazdów na terenie Podhala można bezpłatnie sprawdzić stan swojego samochodu. Akcje po raz kolejny przygotował i przeprowadza nowotarski oddział International Police Association a patronuje jej podhale24.pl
Co ważne, przeglądy które dziś i jutro dokonywane są przez specjalistów z okręgowych stacji kontroli mają charakter informacyjny - poznamy dokładny stan swojego auta, ale w przypadku stwierdzenia nieprawidłowości nie stracimy dowodu rejestracyjnego - dostaniemy tylko raport co trzeba wymienić czy naprawić.
Także Ci, których pojazd będzie bez zarzutu liczyć mogą na taką informacje, ale taki przegląd nie zastąpi okresowego badania technicznego, które należy wykonać w terminie wskazanym w dowodzie rejestracyjnym.

Dziś akcja odbywa się w Rabce, Nowy Targu i Cichem. Od rana przebadano już kilkadziesiąt samochodów. Jutro diagności czekać będą w Nowym Targu i Rogoźniku - dokładne adresy publikujemy w dziale Co Gdzie Kiedy.


Badaniu poddawanych jest szereg kluczowych dla eksploatacji samochodu i bezpieczeństwa podróży elementów. To szczególnie ważne u progu wakacyjnych podróży - dzięki takiej kontroli możemy wyruszyć na urlop martwiąc się już tylko o pogodę.

wo/
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl