18.11.2022, 09:07 | czytano: 11351

Nie żyje ofiara wypadku w Łopusznej. Kierowca był kompletnie pijany

Fot. Czytelnik
W szpitalu zmarł 46-letni pasażer, mieszkaniec powiatu wadowickiego, który wczoraj po południu miał wypadek w Łopusznej. 49-letni kierowca został zatrzymany przez policję - w chwili wypadku miał 3 promile alkoholu.
Samochód, którym jechali, uderzył w barierkę energochłonną, a następnie wpadł do kamiennego koryta potoku. Pasażer trafił z ciężkimi obrażeniami do szpitala, gdzie zmarł.
r/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
Miejscowa19.11.2022, 23:27
Wstydzić się powinniśmy my wszyscy mieszkańcy Łopusznej, którzy na to co się dzieje przymykamy oczy. Przecież wiadomo, kto by tym autem jechał i w jakim stanie jeździ zazwyczaj. Widzimy naszych ojców, braci, wujków, sąsiadów co chwile narąbanych albo na kacu jak spod kiosku jadą albo od kolegi, albo do pracy. Nikt nie zadzwoni, nikt nie zabierze kluczyków. A co z tymi na traktorach? Nie zrobi nic, ani trzeźwy kolega, ani sąsiadka, która widzi jak sąsiad wysiada z auta i się zatacza, ani żona, ani matka ani siostra? do czasu aż ten fajny kolega, mąż, brat nie zmiażdży jadąc po pijaku głowy waszego dziecka na chodniku i będzie tak na..., ze się nawet nie zatrzyma? wtedy będziecie sobie wszyscy pluć w twarz bo wiecie kto jeździ i razem z policja nie robicie z tym nic, tak naprawdę nawet się nie oburzacie patrząc tym osobom w oczy, a jak się ktoś odezwie mocniej to się wszyscy głupio śmieją. Każdy kto widzi i nie reaguje jest winny tragedii, która się w końcu wydarzy i ucierpi czyjeś dziecko, albo niewinna postronna osoba. Każdy. Nie znam w tej wsi osoby, która nie ma wiedzy o tych co jeżdżą za szybko, alb9 narąbani, każdy wie, każdy zna, każdy widzi i się teraz idiotycznie oburza - oburzajcie się na własną bezczynność i przyzwolenie?.
Marlenka18.11.2022, 23:35
Oh oh oh !te wykształciuchy będą biadolić i się wybielać a sami jeżdżą częściej na kacu i innych tam... na sprowadzają się a później będą Ciebie pouczać co masz u siebie robić... dziękuję możesz wracać do siebie...
PODHALAN18.11.2022, 20:47
obaj panowie byli naje.... i nie byli z okolicy. Auto "udostepnil" im pan z Lopusznej ktory tez lubi wypic. Mam nadzieje ze kierowca pójdzie siedziec na bardzo dlugo malo takich szui i osob niszczacych inne rodziny istnieje ;)
Inka18.11.2022, 18:16
Środek dnia, dzieci wracają tamtędy ze szkoły, naprawdę cud że nikomu więcej nic się nie stało.
Temida18.11.2022, 18:03
Kontrole trzeźwości są za rzadko przeprowadzane. W Łopusznej jest sporo miejsca, gdzie można się schować i wyłapywać, z drugiej strony to wieś więc dostaną cynk, że kontrola i z domu się nie ruszą. Wygląda na to, że to obcy bo z Wadowickiego spowodowali wypadek.
Łopuszanin18.11.2022, 17:17
Mieszkam w Łopusznej, kocham to miejsce, ale jest mi wstyd za niektórych bezmyślnych i głupich użytkowników Naszych dróg. O tym, że jeżdzenie po pijaku i bez prawa jazdy w Naszej wsi jest "cool" to słyszałem, ale nie złapałem za rękę - mam nadzieję, że może nie jest aż tak źle. Natomiast inny problem to jest testowanie osiągów zużytej trupowatej niemieckiej motoryzacji (AUDI,BMW,etc..) na jedynej długiej malowniczej prostej w Naszej wiosce. Próby przemówienia do rozsądku Rycerzy ujeżdżających zdezelowane szroty niestety rówież nic nie daje...., policja też się obawia podjąć tego tematu, a lokalne władze pomimo próśb i interwencji też udają jakby problem nie istniał.
Prawda jest taka, że w wyniku skrajnej głupoty doszło do tragedi - nie żyje młody człowiek (wyrazy współczucia). Mam nadzieję,że może to przykre wydarzenie zmusi niemyślących lub myślących inaczej do myślenia, a Naszych Szanownych Włodarzy do podjęcia działań, które spróbują Nas obronić przed ludzką głupotą.
Czytelniczka18.11.2022, 12:28
do janusz: skoro wiesz, że dużo osób jeździ po pijanemu to zapewne też wiesz kto.... dlaczego nic z tym nie robisz skoro jesteś w posiadaniu takiej wiedzy??? Wyskrobanie komentarza pod artykułem to nic wielkiego!!
Brodacz18.11.2022, 12:15
No dobrze piszecie. Ja mam notoryczne kontrole na Św. Anny nawet 2-3 razy w tygodniu. Mam sporo znajomych w łopusznej i mówią uważaj jak bedziesz jechał bo.... Nie trudno wywnioskować że zapewne problem nie dotyczy tylko łopusznaj ale całego Podhala. Do miasta raczej nikt pijany się nie wybiera, co innego przejechać wiejską drogą kilometr czy dwa.
realista18.11.2022, 12:02
Żaden kierowca nie przejrzy na oczy bo każdy po pijanemu czuje się jak pan świata! Poza tym jest przekonany że jemu nic złego się nie zdarzy, innym się zdarzy ale jemu - nie!
Smutna18.11.2022, 11:20
Zgadzam się z poprzednimi komentarzami, wielu kierowców wsiada do samochodu w Łopusznej pod wpływem alkoholu, są też tacy ,którzy nie mają prawa jazdy, może trochę przejżą na oczy po tej tragedii!!!Dobrze,że nikt nie zginął idąc drogą,pasażer(niech odpoczywa z Bogiem)dobrze wiedział w jakim stanie jest kierowcą myślę,że On był w takim samym:(
janusz18.11.2022, 11:02
W łopusznej dużo osob jezdzi po pijanemu a duzo jezdzi nie maja prawa jazdy bo wczesnej zabrano im powina policja zrobic z nimi porzadek.
Krzysztof18.11.2022, 10:56
Myślę że policja powinna robić kontrole trzeźwości w wioskach, na bocznych drogach. Kontrole wyrywkowe itp. To norma że tam się jeździ z promilami i jest na to ogólne przyzwolenie społeczeństwa.
Teraz policja rozstawia się w NT na głównej drodze gdzie w statystyce wychodzi fajnie bo 99,9% kierowców trzeźwych. Można to ukrucić albo przynajmiej bardziej się starać, kwestia odgórnych poleceń z komendy.
polalola18.11.2022, 10:15
to jakaś seria kolejny pijany kierowca ! rodzi się pytanie: kim był pasażer, że z nim wsiadł do auta ? dobrze, że nie ZABILI nikogo więcej !!!
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl