11.01.2023, 18:07 | czytano: 3086

Taddy Błażusiak na japońskich oponach. Mistrz pozdrawia czytelników Podhale24 (video)

Założona w 1926 roku w Japonii firma IRC, będąca wiodącym producentem opon motocyklowych i rowerowych z radością ogłosiła, że światowej sławy kierowca offroadowy Tadeusz Błażusiak dołączy do zespołu od 2023 roku.
Dzięki unikalnej technologii i specjalnym wzorom bieżnika oraz za sprawą specjalnej mieszanki gumowej o ponadprzeciętnej zawartości krzemionki, opony IRC gwarantują optymalną przyczepność i stabilność nawet w najtrudniejszych warunkach terenowych. Nic też dziwnego, że japoński producent swoją uwagę zwrócił na udział w arcyekstremalnej dyscyplinie sportu motocyklowego, jaką jest superenduro. A jeśli ma być to ktoś najlepszy w superenduro to rzecz jasna jest nim Błażusiak, wielokrotny mistrz świata, Europy i Ameryki, do którego szefowie IRC zwrócili się o zaszczyt pozostania twarzą tej marki z Kraju Kwitnącej Wiśni, nie kryjąc swej radości, gdy czempion z Nowego Targu tę ofertę przyjął.
- Nie mogę się doczekać, aby wykazać jakość produktów IRC. Jestem również podekscytowany współpracą z zespołem badawczo-rozwojowym nad nowymi oponami, aby motocykliści o różnych umiejętnościach na całym świecie, mogli mieć jeszcze więcej radości z jazdy na motocyklach terenowych - powiedział Tadeusz Błażusiak.- Jesteśmy szczęśliwi, że Taddy dołączył do nas - powiedział Masaki Ikeda, reprezentujący IRC America. - Jego talent i osiągnięcia są niezrównane, a to wielki zaszczyt powierzyć takiemu mistrzowi jego potrzeby w zakresie opon. Nie możemy się doczekać współpracy z nim zarówno w wyścigach, jak i przyszłym rozwoju produktów.

Zobowiązaliśmy się wspierać jego przyszłe starty z IRC i nadal pokazywać niesamowite wrażenia, jakie dają nam wszystkim motocykle terenowe. Z Taddy'm na pokładzie IRC jest gotowy kontynuować swoją tradycję doskonałości w świecie wyścigów offroadowych.
11 stycznia 2023 roku Tadeusz Błażusiak podpisał kontrakt z japońską firmą IRC (skrót od Inoue Rubber Company). Nie bez znaczenia jest fakt, że data podpisania kontraktu jest zgodna z cyfrą (111), jaką Taddy nosi na swym plastronie…

js/
Może Cię zainteresować
komentarze
Mariusz13.01.2023, 13:29
Kazik hokeiści się niczego od nikogo nie nauczą. Te wilowiekowa utrwalana patologia sportu w NT.
Kazik12.01.2023, 10:28
Taddy byłeś, jesteś i zostaniesz sercem sportowego Podhala!
Dziękujemy Ci za wszystko!
Hokeistki mogły by się od Ciebie wiele nauczyć.
yamakay12.01.2023, 07:44
powodzenia Tadek
Ewa11.01.2023, 21:15
Brawo Tadek.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl