17.05.2023, 13:13 | czytano: 3183

Toyota wróciła do Nowego Targu

Po blisko dwóch dekadach w Nowym Targu znowu działa Autoryzowany Diler Toyoty. Końcem kwietnia pierwsi klienci obsłużeni zostali w nowym salonie sprzedaży a kilka dni temu swoje podwoje w pełnym zakresie otworzył także autoryzowany serwis tej marki.
Na przełomie XX i XXI wieku w Nowym Targu działał już salon Toyoty, mieścił się w niewielkim budynku przy ul. Szaflarskiej, ale później Toyota na lata zniknęła ze stolicy Podhala. Powraca w nowej odsłonie, emanując nowoczesnym desigem, ale z tą samą niezawodnością.
Salon należy do Grupy Kobos, która prowadzi już Autoryzowane salony Toyoty w Tarnowie i Nowym Sączu.

Toyota ma wielu entuzjastów. Na ulicach widać bardzo dużo samochodów tej marki zarówno tych z aktualnej oferty jak i starszych modeli. Słynąca ze swej niezawodności Toyota to także legendarne samochody terenowe serii Land Cruiser oraz pickupy Hilux. Te modele szczególnie ulubili sobie kierowcy w górach, przede wszystkim Ci, którzy od czasu do czasu zjeżdżają z utartych asfaltowych szlaków.

Nowy salon Toyoty mieści się przy ul. Lotników, przy wyjeździe z Nowego Targu w kierunku Białki Tatrzańskiej. Klienci znajdą tu pełną ofertę marki, szeroką ofertę finansowania i ubezpieczeń oraz kompleksową usługę serwisową.

wo/
Może Cię zainteresować
komentarze
Mateusz31.05.2023, 21:30
A hondą kiedy?
Skoda18.05.2023, 18:05
Zniknęła nie bez powodu, nawet ja przez to zrezygnowałem z japońskiej techniki na rzecz niemieckiej.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl