27.06.2023, 10:54 | czytano: 711

Poleasingowe auta z certyfikatem jakości. Poznaj ofertę samochodów używanych w mAuto (art. sponsorowany)

W dzisiejszych czasach nie każdy przedsiębiorca może pozwolić sobie na zakup nowego pojazdu w cenie salonowej. Na szczęście jest możliwość nabycia auta poleasingowego z certyfikatem jakości od mAuto. To dobry sposób na ograniczenie kosztów związanych z nabyciem pojazdu. Chcesz dowiedzieć się więcej i poznać szczegóły na temat oferty mAuto na pojazdy poleasingowe? Sprawdź poniższy artykuł.

Czym jest certyfikat jakości mAuto?

Firma mAuto stawia przede wszystkim na zadowolenie swoich klientów. Aktualna oferta to samochody nowe i poleasingowe, które zostały zachowane w idealnym stanie wizualnym oraz technicznym.
Certyfikat jakości mAuto to raport, w którym znajdują się szczegółowe informacje o stanie technicznym samochodu z drugiej ręki. Wszystkie pojazdy włączone do oferty firmy są dokładnie sprawdzane przez mechaników. Finalnie w ramach procesu certyfikacji pojazdu wydawana jest opinia o stanie technicznym i wizualnym.
Przedsiębiorca, który zdecyduje się na zakup poleasingowego auta od mAuto zyskuje też gwarancję, że przebieg pojazdu jest oryginalny. Dokładna kontrola samochodów poleasingowych przekłada się na późniejsze bezpieczeństwo i komfort podróżowania bez żadnych przykrych niespodzianek.
Więcej informacji na temat aktualnej oferty i certyfikatu mAuto znajdziesz na stronie: https://mauto.pl/certyfikat-mAuto.

Certyfikowane pojazdy poleasingowe od mAuto – czy warto je kupić?

Jest wiele powodów, dla których warto zdecydować się na certyfikowane pojazdy od mAuto. To przede wszystkim pewność co do stanu technicznego poleasingowego auta. Inne czynniki, które determinują opłacalność skorzystania z oferty aut z drugiej ręki od mAuto to:
 • ponad 200 sprawdzanych parametrów pojazdu w standardzie,
 • dokładna analiza nadwozia i podwozia wraz z kołami i wnętrzem pojazdu,
 • badania certyfikacyjne są wykonywane przez wykwalifikowanego inspektora,
 • wszelkie uszkodzenia są uwzględnione na zdjęciach poglądowych.
Kupując poleasingowy samochód od mAuto można mieć pewność, że wybrany pojazd będzie niezawodny, zachowany w idealnym stanie technicznym oraz wizualnym i co najważniejsze… dostępny w wielu opcjach finansowania.

Poleasingowe pojazdu z certyfikatem jakości mAuto – co zawiera raport?

Kompleksowy raport oceny jakości pojazdu poleasingowego zawiera kluczowe informacje na temat stanu technicznego i wizualnego auta. Warto dodać, że specjaliści dokładnie badają historię pojazdu, aby ocenić realność przebiegu. Kilka elementów, które zawiera certyfikat mAuto to:
 • dokładne dane identyfikacyjne pojazdu,
 • aktualny stan licznika i ważność badania technicznego,
 • informacje o wyposażeniu i sprawności systemów,
 • ocenę niedoskonałości nadwozia i wnętrza pojazdu wraz ze zdjęciami,
 • opis stanu opon,
 • i wiele innych parametrów…
Standardowy certyfikat jakości mAuto może być obszerny na kilka stron i dzieli się na sekcje: dane pojazdu, wyposażenie, nadwozie, zdjęcia ewentualnych uszkodzeń.

W jaki sposób odbywa się certyfikacja pojazdów poleasingowych w mAuto?

Proces kontroli samochodów poleasingowych przeznaczonych do dalszego finansowania jest dość prosty. To kilka kroków, które umożliwiają dokładną ocenę stanu technicznego i ewentualne przywrócenie pojazdu do pełnej sprawności.
 • Przekazanie samochodu do warsztatu.
 • Ocena stanu technicznego i wizualnego przez mechanika – tutaj sprawdzanych jest ponad 200 parametrów.
 • Wykonanie zdjęć ewentualnych niedoskonałości.
 • Wymiana nadmiernie zużytych części na nowe.
 • Wygenerowanie certyfikatu.
Weryfikacja stanu poleasingowych aut jest kluczowa, gdyż daje gwarancję potencjalnym nabywcom, że auto jest w doskonałym stanie i nadaje się do dalszego użytkowania przez co najmniej kilka lat.
Jeśli chcesz mieć pewność, że kupujesz w 100% sprawne auto poleasingowe i jednocześnie zależy Ci na atrakcyjnej ofercie leasingu, koniecznie skontaktuj się z przedstawicielem mAuto. Otrzymasz pełne wsparcie i dowiesz się wszystkiego na temat poleasingowych pojazdów dostępnych od ręki.
Zobacz pełną wersję podhale24.pl