21.08.2023, 17:19 | czytano: 359

Nasza pierwsza biżuteria? Na co zwrócić uwagę? (art. sponsorowany)

Jeśli do tej pory błyskotki niespecjalnie nam się podobały albo uważałyśmy, że nie pasują do naszego codziennego stylu ubierania, czas pomyśleć o małej zmianie. Piękna biżuteria może służyć nam przez wiele lat jako uniwersalny dodatek na codziennych, jak i wyjątkowych stylizacji. Na co zwracać uwagę przy wyborze pierwszej biżuterii?

Dlaczego warto postawić na dodatki?


Dobrze dopasowana biżuteria stwarza fantastyczny sposób na wyróżnienie się z tłumu. Ludzki wzrok łatwo przyciągnąć za pomocą czegoś, co ładnie połyskuje i ma intensywny kolor, toteż delikatna złota lub srebrna biżuteria z koralikami z masy perłowej, lub kamieniami jest sposobem, aby łatwo przyciągnąć do siebie spojrzenia. Jeśli mamy przebite uszy, w roli dodatków sprawdzą się efektowne kolczyki dla kobiet, które w połączeniu z dopasowaną do nich celebrytką, chokerem lub innym naszyjnikiem będą świetnie sprawdzały się w sytuacjach biznesowych, a także prywatnych. Jeśli natomiast nie przepadamy za kolczykami, jak najbardziej możemy polegać na samym naszyjniku.

Komu pasuje biżuteria i na jakie okazje?


Biżuteria pasuje każdemu. Bez wyjątku. Nawet jeśli wolimy sportowe ubrania, nic nie stoi na przeszkodzie, by nieco urozmaicić nasz codzienny zestaw, co łatwo osiągniemy, wkładając na palec pierścionek. Ten, wydawać by się mogło niepozorny dodatek, doda nam pewności siebie i pięknie podkreśli staranny manicure. Do tego nasza ulubiona sportowa sukienka bądź ciepła bluza i sneakersy – zestaw na spotkanie z przyjaciółmi lub wieczorny spacer gotowy. Propozycje pierścionków na różne okazje znajdziemy tu: https://lilou.pl/pl/sklep/bizuteria/pierscionki.html. Jak widzimy, biżuterię można nosić nie tylko od święta. To od nas zależy, kiedy zechcemy ją założyć. Jeśli do tej pory nie przepadaliśmy za połyskującymi dodatkami, warto sprawić sobie jedną delikatną bransoletkę lub naszyjnik, żeby oswoić się z biżuterią i przekonać, że noszenie jej wcale nie jest uciążliwie, a z pewnością nie jest zarezerwowane dla wąskiego grona kobiet. Oczywiście w tej kwestii warto zaufać intuicji. Cięższe naszyjniki i bransolety z dużą ilością błyszczących kamieni lepiej zachować na ważną uroczystość, na co dzień sprawdzi się lekka biżuteria.

Czym się kierować?


Najlepiej upodobaniami. Same przecież wiemy, jakie podobają nam się motywy i kolory. Jeżeli marzy nam się biżuteria z wyjątkową zawieszką, znajdziemy nie tylko popularne motywy jak blaszki w kształcie kwiatów, symboli i liter, ale także takie, które będą nam bliższe ze względu na sentyment. Bardzo cenione są serduszka i koniczynki, ponieważ wyrażają pozytywne pojęcia takie jak miłość, przyjaźń i szczęście. Kobiety chcące dodać do swojej stylizacji nutkę tajemnicy, mogą to zrobić, wybierając biżuterię z zawieszkami przedstawiającymi ciała niebieskie. Natomiast tym z nas, które cenią sobie praktyczność, prawdopodobnie spodobają się geometryczne wzory. Oczywiście kamienie i zawieszki nie są elementem obowiązkowym biżuterii. Mniejsza ilości ozdób przemawia za uniwersalnością wyrobów jubilerskich, co znaczy, że będzie pasowała do większej ilości okazji – różne przykłady można znaleźć na stronie https://lilou.pl/pl/sklep/bizuteria.html.
Zobacz pełną wersję podhale24.pl