22.08.2023, 13:45 | czytano: 4090

Nowy salon marki Jeep w Nowym Targu

Już za miesiąc 23 września w Nowym Targu otwarty zostanie nowy salon legendarnej marki Jeep. Będzie to kolejny już salon nowotarskiej firmy z blisko 30-letnią tradycją.
Nowy salon zbudowany został obok funkcjonującego od lat salonu Fiata przy zakopiance w Nowym Targu. To miejsce dobrze znane także tym, którzy poszukują samochodów używanych. Te oferowane są tutaj z gwarancją.
Historia dealera - Grupy ASMB sięga roku 1994. Od tego czasu Pan Boroń, właściciel firmy był cenionym partnerem marki Fiat i Fiat Professional. Kiedy stery firmy przejął syn Michał, do oferty dołączył Jeep i nie tylko.


Nowy salon w Nowym Targu to miejsce, gdzie będzie można poznać i zakupić najnowsze modele Jeep, ale firma działa także w Nowym Sączu i Krakowie oferując obok pojazdów nowych szeroki wybór sprawdzonych samochodów używanych.


wo/
Może Cię zainteresować
komentarze
z tąd23.08.2023, 16:58
Dla czego nie było zapisów na kiedyś produkowanego kultowego(teraz pewnie go robią w Mołdawii) w Ameryce amerykańskiego ,,gazika,,?Zrezygnuję.Przerażają mnie kolejki po jeepa.ps. ,,pan,, Boroń jeździ nisanem,elektrykiem nie fiatem ,jeepem.
Jan23.08.2023, 09:00
Przecież żadna nowość otwarty już od dobrych kilku miesięcy .
Ludzie w biurach siedzieli już już od stycznia zanim jakie kolwiek odbiory były .
Salon się otwiera po 9 miesiącach działaności xD
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl