05.09.2023, 08:46 | czytano: 4315

Wypożyczalnia super samochodów w Nowym Targu

Który entuzjasta motoryzacji nie obraca się na ulicy za pięknymi Porsche, sportowymi Audi, BMW czy Mercedesami? Wrażenie zawsze robią też amerykańskie muscle car. Niebawem będzie takie można w Nowym Targu nie tylko zobaczyć, ale i nimi pojeździć
W najbliższą niedzielę przy ul. Podtatrzańskiej otwarty zostanie oddział firmy SWS CARS. Jest to znana wypożyczalnia samochodów sportowych i luksusowych, która w swojej flocie posiada super samochody, nieczęsto spotykane na polskich drogach. Ich najnowszym zakupem jest zjawiskowe Audi R8 o mocy 620 KM z klasycznym silnikiem V10 dostarczone kilka dni temu prosto z salonu z Warszawy. Oryginalności dodaje fakt, że tylko 13 egzemplarzy zostało wyprodukowanych na całą Polskę w 2023 roku.
We flocie SWS CARS znajdziemy też między innymi Porsche Panamera GTS w wersji Sport Turismo, Porsche Boxster Cabrio, Bmw M3 Competition, Bmw M4 competition zarówno w wersji coupé jak i cabrio, Audi RS6, Audi RS4, Mercedes C63s AMG, Dodge Charger z potężnym, ponad 6-cio litrowym silnikiem, Ford Mustang GT czy Maserati Ghibli.

Firma mieści się w Białej Niżnej koło Grybowa lecz z ich usług korzystają nie tylko lokalni klienci. Dostarczają oni samochody w rejony całej Polski, jak również za granicę. Teraz z myślą o klientach z Podhala powstanie oddział w Nowym Targu.

Z okazji otwarcia na gości czeka szereg atrakcji. Będziemy mogli zobaczyć flotę samochodów SWS CARS i nie tylko, zrobić fajne zdjęcia, wziąć udział w losowaniach i konkursach, w których nagrodami będą między innymi przejażdżki super samochodami. Będzie dmuchaniec z myślą o najmłodszych i food truck dla nieco starszych.

Wydarzenie ma także charytatywny charakter - zbierane będą pieniądze na lek dla 2 letniej Kamilki Gil, która warczy z SMA - chorobą, która krok po kroku osłabia mięśnie i wymaga jednego z najdroższych leków na świecie.


Nadesłała Dominika Siuta
Może Cię zainteresować
komentarze
Roman10.09.2023, 18:16
Bedo siać strach po drogach Podhala jak Ci trzej z okolic Oświęcimia co wypożyczyli Megane RS
Radek10.09.2023, 18:12
Dacia jest fajna , jescze niedawno Mona było mieć dastera Nowickiego za 46 tys zł 4x4 s teraz trza dać ponad 100 tys . Takie mamy rządy .
łada niwa05.09.2023, 10:34
Buraki będą miały lans
mario05.09.2023, 10:34
Szkoda,że Daci nie ma.przecież to też super samochód.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl