06.07.2024, 10:08 | czytano: 733

Festiwal Letnich Pikników w gminie Raba Wyżna

Gminny Ośrodek Kultury w Rabie Wyżnej zaprasza na serię wakacyjnych pikników.
"Rozpoczynamy od Święta Bobu w Skawie, gdzie na uczestników czekają wybory Królowej i Króla Bobu, a dla najmłodszych strefa BÓBOLANDIA. Na festyny rodzinne zapraszamy do Bielanki i Harkabuza. Festyn sportowy odbędzie się w Rokicinach Podhalańskich. Za to podczas Pikniku Country w Sieniawie przeniesiemy się w klimat Dzikiego Zachodu. Do udziału w obchodach święta plonów, czyli tradycyjnych Dożynkach zapraszamy do Skawy, Rokicin Podhalańskich i Harkabuza.
Nie zabraknie również wrażeń kinematograficznych podczas Letniego Kina Plenerowego w Rabie Wyżnej. Z kolei piętnasta Noc w Bibliotece zapowiada się jako nie lada gratka dla miłośników literatury.

Już dziś zapraszamy też na Koncertowy Przewrót Pałacowy przy Pałacu Głowińskich w Rabie Wyżnej. Wydarzenie za sprawą pikniku przeniesie nas do czasów międzywojnia i wojny, a wieczorne widowisko „Spadkobiercy wolności” - światło, muzyka, taniec i śpiew zabierze w słowno-muzyczną podróż po polskich drogach do wolności. Tego wieczoru usłyszymy największe przeboje polskiej piosenki patriotycznej i rozrywkowej" - komunikują organizatorzy.

oprac. r/ GOK Raba Wyżna
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl