07.07.2024, 10:19 | czytano: 1912

Akcja społeczna aeroklubu "Hucy ale kochom" (zdjęcia z 1. dnia pikniku lotniczego)

zdj. Krzysztof Garbacz
NOWY TARG. "Jeżeli wspieracie to co robimy, kochacie to miejsce tak jak my - dołączcie do akcji #HUCYALEKOCHOM" - ogłosił Aeroklub Nowy Targ.
"Działalność lotniska ostatnimi czasy stała się kontrowersyjnym tematem w dyskursie społecznym. Jest nam z tego powodu trochę przykro, że tak długa historia tego miejsca, pokolenia wspaniałych cywilnych i wojskowych pilotów, szybowcowi rekordziści świata - pozostają niezauważeni. Wydawało nam się, że lotnisko na dobre stało się elementem rodzimego krajobrazu Podhala, a historie o dzieciach machających Antkom z balkonów to wspomnienia wielu mieszkańców Miasto Nowy Targ. I wiemy, że jest ogrom entuzjastów tego co robimy, i... MIMO ŻE HUCY TO NAS KOCHAJOM" - czytamy w opisie akcji.
W trakcie trwającego pikniku na terenie imprezy można spotkać wolontariuszy, którzy mają ze sobą plansze z napisem "#hucyalekochom".


"Chcemy zrobić zdjęcia wszystkich chętnym entuzjastom i przyjaciołom lotnisko. Oprócz tego, będziemy Was pytać o najwcześniejsze wspomnienia z tego miejsca, za co go kochacie i co w nim lubicie, będziemy chcieli posłuchać i nagrać wszystkie wspomnienia, które Was wzruszają, bawią i napawają sentymentem. Jeżeli wspieracie to, co robimy, kochacie to miejsce tak jak my - dołączcie do akcji #HUCYALEKOCHOM. Jeżeli chcecie się podzielić wspomnieniami w sieci, oznaczajcie nas na Facebooku i Instagramie oraz opatrzcie Wasze wspomnienia hasztagiem #hucyalekochom" - zachęcają inicjatorzy akcji.

s/ w galerii zdj. Krzysztofa Garbacza
Może Cię zainteresować
komentarze
Nowotarżanka09.07.2024, 13:44
Do Kazik,Pan Kos pisze się z dużej litery tak mnie nauczono w szkole, to jest Pan Kos, który potrafi coś zorganizować
Dori07.07.2024, 20:54
Weź się jeden z drugim walnij młotkiem w łeb żeby lepiej hucało !!
Hetman07.07.2024, 13:13
Pomału to te wasze pieski, kotki i barany będą miały większe prawa jak ludzie.
kazik07.07.2024, 12:05
może niech przywieszą jeszcze deseczkę z poprzednim napisem, którą powiesił kos. inteligencja aeroklubu poraża
Ja07.07.2024, 11:51
Czy latanie i akrobacje f16 nad rezerwatem Bór na czerwonem jest legalne ? I kto bierze zacto odpowiedzialność ?
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl