09.07.2024, 11:47 | czytano: 521

Największy sklep motocyklowy w Nowym Sączu już otwarty! RRmoto zaprasza na zakupy (art. sponsorowany)

Sklep motocyklowy RRmoto otworzył swoje drzwi dla mieszkańców Nowego Sącza. W nowym punkcie przy ul. Dojazdowej 18 wszyscy pasjonaci dwóch kółek zaopatrzą się w certyfikowane kaski i odzież motocyklową, a także akcesoria do bezpiecznej i komfortowej jazdy.

RRmoto debiutuje w Małopolsce


RRmoto w Nowym Sączu jest trzecim sklepem stacjonarnym tej marki w Polsce – po Toruniu i Warszawie. To jednocześnie największy sklep motocyklowy w regionie. W nowym sklepie motocyklowym dostępne jest wszystko, czego potrzebuje nawet najbardziej wymagający posiadacz motocykla. W najbliższym czasie firma planuje otworzyć kolejne punkty, tym razem w Katowicach i Gdańsku. Prowadzi także sprzedaż online na RRmoto.pl.


RRmoto w Nowym Sączu to coś więcej niż sklep - to obowiązkowy przystanek na trasie każdego motocyklisty! Zespół jest niezwykle doświadczony, a sklep wypełniony po brzegi najlepszym sprzętem. Możemy naprawdę zazdrościć motocyklistom z Małopolski takiego miejsca! – mówi Daniel Sobieszek z RRmoto.

Jaki asortyment oferuje RRmoto?


Nowy sklep dla motocyklistów w Nowym Sączu oferuje między innymi kaski, kurtki, spodnie, kombinezony, buty, rękawice, ochraniacze i ubrania termoaktywne. Klienci mogą wybierać spośród wielu modeli oraz wariantów kolorystycznych i rozmiarowych. Oprócz tego w sprzedaży są liczne akcesoria, w tym praktyczne torby i plecaki czy środki do pielęgnacji motocykla i odzieży. Fani nowoczesnego sprzętu zaopatrzą się tu również w interkomy i nawigacje.

Asortyment sklepu RRmoto to także szeroki wybór damskiej odzieży motocyklowej oraz wyposażenia dla fanów crossa. Firma oferuje wyłącznie sprawdzone produkty, które zapewniają maksymalne bezpieczeństwo i komfort na trasie. Pochodzą one od najlepszych marek na rynku, takich jak między innymi Shima, Rebelhorn, Seca, Broger, HJC i Shoei.


Dlaczego warto odwiedzić RRmoto w Nowym Sączu?


Na klientów nowego sklepu RRmoto w Nowym Sączu czeka doświadczona ekipa – na miejscu każdy może skorzystać z profesjonalnego doradztwa przy wyborze wyposażenia. Ekipa RRmoto pomoże podjąć decyzję na podstawie indywidualnych potrzeb i preferencji każdego użytkownika. Wizyta w RRmoto to również możliwość przymierzenia kasków i ubrań przed zakupem, co daje gwarancję dopasowania.

Sklep będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach od 10:00 do 20:00 Zapraszamy na zakupy!

RRmoto – największy sklep motocyklowy, ul. Dojazdowa 18, 33-300 Nowy Sącz, Telefon: 504 504 745.

Zobacz pełną wersję podhale24.pl