11.07.2024, 06:00 | czytano: 408

Pinko – galanteria damska o wyjątkowej estetyce. Torebki, paski, portfele – co wybrać? (art. sponsorowany)

Pinko to marka rodem ze słonecznej Italii, w której powstała w latach 80 XX wieku. Jest na rynku od ponad czterech dekad i umościła się w nim na bardzo wysokiej pozycji. Nie bez przyczyny zresztą! Projektanci Pinko tworzą niesamowite kobiece dodatki w postaci torebek, portmonetek, portfeli, a także pasków, nie bojąc się także projektować odzieży. W tym artykule przeczytasz o niektórych rodzajach produktów od tego producenta oraz o tym, dlaczego są tak niepowtarzalne. Sprawdź, które wybrać!

Torebki Pinko – co je wyróżnia?


Dla kogo przeznaczone są torebki Pinko? Przede wszystkim dla kobiet, które preferują okazały i trudny do przeoczenia design tego typu dodatków. Galanteria damska od Pinko (znajdziesz ją pod tym adresem: https://outfit.pl/pl/brand/57-pinko) w tym wydaniu charakteryzuje się wieloma bardzo wyrazistymi cechami, do których należą:
  • charakterystyczne logo – przedstawia dwie lecące ku sobie jaskółki; ich forma spojona jest obręczą, która znajduje się zazwyczaj na klamrze czy też sprzączce torebki i ma kolor ciemnego złota;
  • paski i uchwyty – wiele modeli torebek ma uchwyty wykonane ze skóry, a ich paski to tak naprawdę łańcuszki o grubszych ogniwach tej samej barwy, w której utrzymane jest logo Pinko;
  • materiał komory – są wykonywane w przeróżny sposób, a wiele modeli ma pikowaną formę, ćwiekowaną (jednak ćwieki są bardzo subtelne i często wykonane z błyszczących materiałów, kryształków bądź innych tego rodzaju ozdób), bądź formowaną w taki sposób, by jej powierzchnia przyjmowała geometryczne kształty, na przykład litery V;
  • dodatki – przeróżne zdobienia, na przykład w postaci cyrkonii, które znajdują się zewnętrznej powierzchni torebki.

Paski wielu modeli torebek są regulowane, dzięki czemu możesz ustawić torebkę na takiej wysokości, która odpowiada typowi twojej sylwetki i wzrostowi. Każda torebka jest zaprojektowana w taki sposób, aby mieć pojemność odpowiednią do jej typu (kopertowego, klasycznego oraz innych), a także dawać miejsce na mniejsze przedmioty w kieszeniach wsuwanych. Większe torebki mają więcej niż jedną komorę, na przykład trzy, oraz wiele przydatnych kieszeni.

Torby shopperki od Pinko


Te torby są zdecydowanie większe od klasycznych torebek czy kopertówek. Jak wskazuje ich nazwa – są przeznaczone do przechowywania większej ilości przedmiotów, więc przydatne są zwłaszcza podczas zakupów. Ich design posiada dwa rodzaje uchwytów, te dłuższe oraz krótsze. Dzięki nim założysz je zarówno na ramię, jak i chwycisz w rękę – tak, aby było ci wygodnie bez względu na ciężar torebki.

Shopperki mają trzy komory, dwie wsuwane, a jedną na zamek, chociaż rozkład wnętrza może się nieco różnić w zależności od modelu. Tak czy inaczej, każda z shopperek od Pinko zapewnia mnóstwo miejsca na przeróżne, większe i mniejsze, przedmioty, które zabierzesz ze sobą z zakupów.

Portfele i portmonetki


Portfele i portmonetki również są projektowane ze świetnych materiałów, a logo producenta znajduje się na jednej ze stron portfela. Jest wygodnie wplecione w cały design – znajduje się nieco w materiale, z którego uszyte są te dodatki.

Są bardzo piękne, ich barwa z pewnością wpadnie ci w oko, ale ich największą zaletą jest funkcjonalność. Są projektowane w taki sposób, aby pomieścić gotówkę czy też monety, a także karty płatnicze, debetowe i wszelkie drobiazgi tego typu o płaskiej powierzchni.

Paski od Pinko


Paski od Pinko mają charakterystyczną formę. Są wykonane ze skóry, a ich sprzączka została uformowana na kształt logo producenta, a więc jaskółek, które zmierzają w locie ku sobie, złączone obręczą w kolorze ciemnego złota. Paski dostępne są w klasycznych kolorach takich jak czerń czy brąz.

Pamiętaj, że producent oferuje także odzież na przykład w postaci T-shirtów z charakterystycznym logo na przedzie koszulki, czy szorty w kolorze czarnym z logo firmy, ale w kształcie liter składających się na jej nazwę.

Oto właśnie cechy wyróżniające galanterię i odzież Pinko spośród innych dostępnych na rynku. Marzy ci się prawdziwie włoski styl galanterii, którą będziesz nosić? Piękno w połączeniu z funkcjonalnością? Wybierz Pinko!

Zobacz pełną wersję podhale24.pl