Otwarta została tegoroczna baza rodzin Szlachetnej Paczki. Wśród potrzebujących pomocy znajduje się wiele osób z Rabki-Zdroju i okolic. Rabczański sztab zachęca do wzięcia udziału w akcji i zostania darczyńcą.
Szlachetna Paczka to działająca od 2001 roku akcja Stowarzyszenia WIOSNA. Jej celem jest mądra pomoc osobom w potrzebie, które mierzą się z takimi problemami jak ubóstwo, choroby, samotność, wykluczenie komunikacyjne, złe warunki mieszkaniowe, sytuacje losowe i nie tylko.Rabczański sztab gorąco zachęca do wzięcia udziału w tegorocznej edycji. Wyboru rodziny z naszego powiatu można dokonać pod tym adresem: https://www.szlachetnapaczka.pl/wybor-rodziny/lista-rodzin/107
Po wyborze do przyszłych darczyńców odezwie się odpowiedzialny za rodzinę wolontariusz, który udzieli informacji niezbędnych do przygotowania Paczki. Można ją przygotować samemu lub większą grupą.
Weź udział w tegorocznej edycji Szlachetnej PACZKI i pomóż rodzinom w potrzebie!
Materiały prasowe,. r/


