15.07.2014, 09:52 | czytano: 1556

GADAFEST w Rabce-Zdroju już w sobotę

III edycja pikniku muzycznego GADAFEST odbędzie się w najbliższą sobotę 19 lipca w barze U Władka w Rabce-Zdroju. To impreza z misją, promująca zdrowy styl życia i sztukę rzemieślniczą. Różnorodność atrakcji sprawia, że łączy w sobie cechy pikniku rodzinnego oraz mini-festiwalu muzycznego. Imprezie patronuje Podhale24.pl.
Od godziny 14:00, teren Baru „U Władka” zamieni się w niezwykle urocze miejsce piknikowania miejscowych oraz przyjezdnych uczestników wydarzenia. Na przybyłych czekają bardzo ciekawe i rozwojowe warsztaty dla dzieci i dorosłych. Wieczorem zagra aż sześć zespołów, które z pewnością porwą publikę do tańca. Smakosze będą mogli spróbować specjałów pysznej kuchni wegańskiej, a wielbiciele biwaków znajdą swoje miejsce przy wspólnym ognisku.
Do głównych założeń Gadafestu należy promocja aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu, w rejonach jak najbliższych naturze - parkach, okolicach rzek lub innych malowniczych miejscach otoczonych florą. Gadafest to także promocja zdrowej żywności, sztuk rzemieślniczych, sportu, muzyki oraz tego co w naszym regionie najciekawsze i najlepsze. Tworząc Gadafest nie skupiamy się na konkretnych dyscyplinach czy stylach muzyki. Do współpracy zapraszamy ludzi, którzy tak jak my, chcą dać coś od siebie innym, podzielić się swoim doświadczeniem i talentem. W programie Gadafestu znajdują się warsztaty, pokazy, zorganizowane zabawy i - oczywiście - koncerty. Dużym plusem tego wydarzenia, na którym bardzo nam zależy, jest jego luźna, piknikowa atmosfera, zachęcająca do aktywnego spędzenia czasu wraz z najbliższymi i znajomymi. Organizatorzy, artyści i uczestnicy aktywnie współtworzą jedyne w swoim rodzaju plenerowe wydarzenie, które pozwala na otwarcie się na nowe możliwości, przekraczanie barier - nie tylko tych przestrzennych.Miejsce: Rabka-Zdrój, ul. Do Pociesznej Wody (Bar „U Władka”). Początek imprezy - godz. 14.00.
Organizatorzy: Agencja Artystyczna Co Ludzie Powiedzą?, Zespół Gadabit
Strona wydarzenia: https://www.facebook.com/events/630146723748507/?fref=ts

oprac. r/ źródło: materiały prasowe
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl