23.07.2014, 14:28 | czytano: 3767

Nowotarski Piknik Lotniczy - atrakcje również na ziemi

VI Nowotarski Piknik Lotniczy (16-17 sierpnia) to nie tylko atrakcje w powietrzu. Kilka wydarzeń odbędzie się również na ziemi. W programie między innymi teatrzyk dla dzieci, pokazy taneczne, konkursy z nagrodami oraz koncerty.
W tym roku do Nowego Targu organizatorzy zaprosili pochodzący z Krakowa zespół CF98. Zespół powstał w 2003 roku i od samego początku ich muzyka oscyluje w obrębie punka, choć ostatnio coraz częściej kojarzona jest z pop punkiem. Ich melodyczność może być kojarzona z weteranami sceny punkowej takich zespołów jak New Found Glory czy Millencolin.
CF98 to grupa przyjaciół, która miała okazję koncertować na trasach w Polsce, Niemczech, Czechach i Słowacji. Grali koncerty z takimi polskimi artystami jak: Coma, Happysad, Hey, O.S.T.R, Acid Drinkers, Vacamuffin oraz z zespołami ze sceny zachodniej: Ignite, Billy Talent, Rise Against, Bad Religion, Funeral For A Friend.

W skład zespołu wchodzi Alek Domagalski (gitara), Michał Kurzyk (bas), Michał Stabrawa (perkusja) oraz Karolina Duszkiewicz (wokal). Warto dodać, że Karolina jest tegoroczną finalistką telewizyjnego programu X-Factor.

Zapraszamy na nowotarskie lotnisko już 16-17 sierpnia br. Prosimy o zapewnienie sobie sporej ilości wolnego czasu, bowiem w planach mamy aż 12 godzin atrakcji zarówno na płycie lotniska jak i w powietrzu!

LINKI DO VIDEO:
http://youtu.be/Pn4eF9SiUvA
http://youtu.be/KEFinwt1LZI
http://youtu.be/WTn3MyoKu_o

Źródło: materiały promocyjne
komentarze
Oscypek23.07.2014, 22:16
CF98 zacny zespół. Grali lata temu w NT. I oni powinni grac na Jarmarkach zamiast tych Rumunów albo tej całej Kret.
Brawo dla organizatorów Piknika! Dbają bardzo o atrakcje!
Tyt.23.07.2014, 15:25
chodź - chodzić
choć - chociaż
Zobacz pełną wersję podhale24.pl