20.08.2014, 08:10 | czytano: 3028

Nowa siłownia w Krynicy (zdjęcia)

UM w Krynicy-Zdroju
KRYNICA-ZDRÓJ. Przy ul. Źródlanej, obok budynku o funkcji socjalnej otwarta została ogólnodostępna siłownia na świeżym powietrzu.
Zamontowanych zostało 8 urządzeń siłowni zewnętrznej dla ćwiczeń ogólnorozwojowych o różnym stopniu trudności i na różne partie ciała. Urządzenia wzbogaciły pobliski plac zabaw.
Miejskie siłownie to doskonałe miejsce zarówno dla osób młodych i aktywnych, jak i starszych, które cenią zdrowy styl życia. To także doskonały sposób na urozmaicenie treningu i wydostania się z czterech ścian tradycyjnego centrum fitness. Siłownie zewnętrzne to nie tylko ciekawe miejsce spotkań i integracji, ale również interesujący obiekt architektury miejskiej, co wpływa na poprawę wizerunku gminy, która dba o swoich mieszkańców.

Obecnym na otwarciu przedstawicielom krynickiego oddziału Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów burmistrz dr Dariusz Reśko przekazał przy ulicy Źródlanej 59 nowe pomieszczenia na działalność statutową.

źródło: UM w Krynicy-Zdroju
Może Cię zainteresować
komentarze
2/1020.08.2014, 17:38
do biker
racja!!!
fan sportu20.08.2014, 11:18
do podhale
I tu góry i tam góry:)
biker20.08.2014, 09:35
Pracuję w branży fitness już ładnych parę lat. Byłem na "siłowniach" na świeżym powietrzu w Rabce, Nowym Targu i wielu wielu innych miejscach. Urządzenia tego typu są do niczego... W Rabce na 10 maszyn tylko 2 spełniają jaką taką funkcję, na której wykonujemy ćwiczenie wykorzystując ciężar własnego ciała. Na reszcie absolutnie nic tylko bezwładne machanie nogami, rękami... Dlatego lepiej wybudować plac zabaw dla dzieci z prawdziwego zdarzenia z parkiem linowym gdzie dzieci mogą ćwiczyć równowagę itp niż wywalać pieniądze na takie coś....
podhale20.08.2014, 08:56
Co Podhale ma wspólnego z Krynicą-Zdrój?
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl