15.03.2016, 22:46 | czytano: 3278

"Nastrojeni" - pokaz mody ZS nr 1 Nowy Targ (zdjęcia)

zdj. Michał Bachulski
NOWY TARG. Dziś na scenie nowotarskiego Miejskiego Ośrodka Kultury po raz 22 swoje modne kreacje zaprezentowali uczniowie Zespołu Szkół nr 1 im. W. Orkana. Pokaz mody nosił tytuł "Nastrojeni" i tym razem poświęcony był nastrojom, stanom, emocjom przeżywanym przez ucznia.
Kolejne części pokazu przedstawiały sylwetki uczniów: ułożonych, roztargnionych, wesołych, smutnych, zakochanych i wprowadzonych w stan złości i irytacji. Na początku widzowie obejrzeli wprowadzającą do tematu impresję taneczną, której uzupełnieniem był "wykład" na temat ucznia jako obiektu naukowego. Oprócz strojów, które zostały przygotowane przez młodych projektantów, na scenie pojawili się aktorzy z Sokoła w scence pt. "Karczycho idzie na studia".
Dla stworzenia pełnego obrazu świata ucznia i jego różnorodnych nastrojów wykorzystano także prezentację szkoły.

źródło: szkoła, zdj. Michał Bachulski
Może Cię zainteresować
komentarze
Teresa18.03.2016, 20:22
Babcia Jagoda ma rację. Nikt tu nie gasi zapału.A trochę uśmiechu nie zaszkodzi.Gdy zobaczą ,same dojdą do wniosku,że coś w tym jest.Kreacje ciekawe,ładne.
młoda duchem babcia Bożenka *)17.03.2016, 09:43
Piękni młodzi i piękny pokaz... gratulacje! Wykorzystanie patchworkowych inspiracji w kreacjach... bardzo ciekawie i pomysłowo... Tylko można być dumnym z takiej młodzieży. Pozdrowienia!
Oktavian Stan16.03.2016, 15:20
Babciu Jagodo, bredzisz.

Może dziewczyny nie są profesjonalistkami. Ale się starają, doskonalą i na prawdę ciężko pracują, aby dojść do ideału. Bo mają pasję. I tę pasję odbierają im ludzie, właśnie takimi komentarzami, jak Twój. Jeśli dziewczyny się starają, to trzeba je wspierać i dopingować, a nie na starcie gasić ich zapał...
babcia Jagoda16.03.2016, 10:12
baaardzo smutne modelki ,oj az mi łezka leci,chlip.chlip...
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl