21.07.2016, 16:43 | czytano: 3297

Rodzic załatwia sprawę - dziecko się bawi

W Urzędzie Gminy Szaflary powstał kącik zabaw dla dzieci, z myślą o najmłodszych mieszkańcach odwiedzających urząd.
Znajdują się tam stoliki z krzesełkami, klocki, kredki, piłki, kolorowanki, duże kolorowe liczydło oraz tunel do zabaw. Wszystkie zabawki posiadają niezbędne atesty i są bezpieczne dla dzieci. Miejsce już cieszy się sporym zainteresowaniem najmłodszych.
Kącik utworzony niedawno na parterze budynku umożliwi mieszkańcom, zabierających swoje pociechy ze sobą, na spokojne załatwienie wszelkich formalności i niezbędnych spraw.

Źródło: Gminne Centrum Kultury, Promocji i Turystyki w Szaflarach, oprac. r/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
ciekawy22.07.2016, 08:21
a fto to bedzie bawiył, bo Wojt racyj pedagogicznego wykształcynio nimo ino finansowo-biznesowe, skoły mu się nie podobajom, bo ałdyty robiył, to pewnie zaś konkurs na referenta/podinspektora ds łopieki nad dziećmi, chyba ze ftoremu urzednikowi się zleci dodatkową robote bo teroz to takie modne :) hej, jo sie nie nadajem bo mnie plecy bolom :))
wnikliwy czytelnik22.07.2016, 07:48
Ależ mi to sensacja, ale jak nie ma sie czym chwalić to i kącik dobry, gdzie wielkie inwestycje? a nadwyżka w budżecie 2,5 mln za 2015. Jak tak Wójt będzie oszczędzał ze 2 kadencje to i pieniędzy z Krakowa nie będzie potrzebował bo tyle będzie miał zaoszczędzone, ale czy w samorzadzie o to chodzi???
zaskalanin z krwi i kosci21.07.2016, 17:50
Zapomniano wspomniec, ze dziecmi bedzie sie zajmowac wykwalifikowany personel. Bo nie wyobrazam sobie, ze mialbym zostawic dzieciaka bez opieki w tak ruchliwym miejscu na dodatek przy drzwiach wyjsciowych.
mucha21.07.2016, 17:32
W hotelu Bukowina jest taki sam kacik. Wyglada identycznie.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl