26.07.2016, 21:04 | czytano: 1107

III edycja Kina Pod Gwiazdami Banku BGŻ BNP Paribas

Bank BGŻ BNP Paribas już po raz trzeci zaprasza do mobilnego Kina Pod Gwiazdami. W tym roku mieszkańcy 46 miejscowości będą mieli okazję wziąć udział w Filmowych Piknikach Rodzinnych. 16 sierpnia br. impreza odbędzie się na nowotarskim Rynku.
- Kino to drugi, obok tenisa, filar strategii sponsoringowej Banku BGŻ BNP Paribas, którą z sukcesem realizujemy na wielu płaszczyznach pod hasłem „WE LOVE CINEMA”. Zależy nam na dostarczaniu filmowych emocji wszędzie tam, gdzie są nasi klienci, stąd wzięła się idea kina mobilnego, z którym docieramy również do miejscowości, w których nie ma stacjonarnych kin – powiedziała Agnieszka Wilczyńska, kierownik Zespołu Trade Marketingu w Banku BGŻ BNP Paribas. – Zapraszamy na seans o smokach dla najmłodszych o 18.00, a na starszych widzów czekamy o 20.00 z tegorocznym przebojem kinowym „Planeta Singli” z Agnieszką Więdłochą i Maciejem Stuhrem – dodaje Agnieszka Wilczyńska.
Na odwiedzających Kina Pod Gwiazdami czekają m.in. konkursy wiedzy filmowej, malowanie buzi dla najmłodszych, a także wspólne, ogólnopolskie kręcenie filmu poklatkowego.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy wypełnić ankietę dostępną w oddziale Banku BGŻ BNP Paribas w mieście, w którym odbywa się wydarzenie lub u animatorów w strefie "kinowej". W zamian uczestnik otrzyma bezpłatny bilet wstępu na wybrany seans.

Dodatkowy bonusem tej akcji jest możliwość wygrania rodzinnej wycieczki na Zanzibar.

Więcej informacji na stronie www.kinopodgwiazdami2016.pl.

mat. prasowy, opr.s/
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl