18.10.2016, 09:00 | czytano: 1873

Otwarte zawody strzeleckie o Puchar Jesieni (zdjęcia)

Jesienna deszczowa pogoda nie przeszkodziła w przeprowadzeniu planowych zawodów strzeleckich o Puchar Jesieni na strzelnicy im. Franciszka Pietraszka w Krempachach.
Zawody przeprowadzono w dwóch konkurencjach pistolet sportowy i karabin sportowy. Najlepszymi strzelcami byli: 1. Sławomir Pęcak, Bartłomiej Surma i Joanna Łojek.
Warto dodać, że koło LOK w Krempachach w tym roku dokonało rozbudowy obiektu, na którym planuje wykonać pełnowymiarową strzelnicę stumetrową. Jako że strzelnica sportowa z prawdziwego zdarzenia poza Nowym Targiem w najbliższej okolicy jest tylko w Krempachach, obiekt cieszy się sporym zainteresowaniem kół i organizacji sportowych a kalendarz imprez wypełniony jest w całości.

Drużyna LOK z Krempach w dniu 1 października br. w drużynowym strzelaniu sportowym o Puchar Burmistrza Nowego Targu w XVI Memoriale im. Franciszka Dworskiego, gdzie na dziewięć startujących drużyn osiągnęła najlepszy wynik tj. 520 pkt i zdobyła ty samym pierwsze miejsce oraz okazały puchar. Złota drużyna z Krempach startowała w składzie: Sławomir Pęcak, Sebastian Bizub, Ryszard Hornik, Bartłomiej Surma. Wielkie gratulacje młodej drużynie strzelców.

źródło: organizator, zdj. Franciszek Pacyga
Może Cię zainteresować
zobacz także
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl