22.10.2016, 10:40 | czytano: 1485

BO: organizatorzy Nowotarskiego Pikniku Lotniczego przypominają o głosowaniu

"Nowotarski Piknik Lotniczy to największa tego typu impreza w regionie. Przyciąga na lotnisko tysiące ludzi, w tym głównie mieszkańców Nowego Targu. Piknik to nie tylko pokazy lotnicze, ale wiele atrakcji na ziemi. Jesteśmy przekonani, że warto rozwijać tę imprezę właśnie dla Was!" - pisze Piotr Kryj z ANT.
"Drodzy Mieszkańcy Nowego Targu,
W dniach 14-31 października br. odbywa się w naszym Mieście po raz trzeci w historii głosowanie nad wyborem projektów, które będą realizowane w roku 2017 w ramach Budżetu Obywatelskiego. W okręgu ogólnomiejskim nr 5 zgłoszony został projekt pod poz. 1 – XIX Nowotarski Piknik Lotniczy Dowodem na to, że inicjatywa wpisuje się znakomicie w potrzeby mieszkańców naszego Miasta jest fakt, że Piknik uzyskuje Wasze poparcie już dwa lata z rzędu, za co serdecznie dziękujemy.

Nowotarski Piknik Lotniczy to największa tego typu impreza w regionie. Przyciąga na lotnisko tysiące ludzi, w tym głównie mieszkańców Nowego Targu. Piknik to nie tylko pokazy lotnicze, ale wiele atrakcji na ziemi. Jesteśmy przekonani, że warto rozwijać tę imprezę właśnie dla Was!

Już dzisiaj pragniemy serdecznie zaprosić wszystkich mieszkańców Miasta w najbliższą niedzielę, 23 października 2016r. na nowotarski Rynek, gdzie w godzinach od 13.00 do 16.00 będzie można bezpłatnie wzbić się w powietrze balonem na ogrzane powietrze.

Pozwólcie nam rozwinąć skrzydła, a my damy Wam, drodzy mieszkańcy Nowego Targu powód do satysfakcji!
Prosimy o Wasz głos na nasz projekt.
https://obywatelski.nowytarg.pl/glosuj/okreg-ogolnomiejski-nr-5
Aeroklub Nowy Targ".

opr.s/
zobacz także
komentarze
m.....a22.10.2016, 12:13
zagłosowane
Zobacz pełną wersję podhale24.pl