26.10.2016, 16:53 | czytano: 3012

Finał kampanii "Zachowaj trzeźwy umysł" z udziałem przedstawicieli Nowego Targu

Fot. Zbigniew Krauzowicz
W Centrum Olimpijskim w Warszawie odbyła się finałowa gala ogólnopolskiej kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”. Laureatką z Nowego Targu została Maja Grzegorczyk, reprezentująca Powiatowe Centrum Kultury, która wystartowała w konkursie plastyczno-literackim: „Pod dobrą opieką”.
Maja została nagrodzona rowerem, kamerą sportową i kaskiem ochronnym. Uroczystą galę prowadził dziennikarz Jakub Porada, na co dzień prowadzący programy w TVN24, z zamiłowania dziennikarz turystyczny i autor przewodnika pt. „Polska da radę. Przewodnik Osobisty”. Książka ta była dodatkową nagrodą dla wszystkich laureatów. Co ciekawe w przewodniku tym znalazły się również refleksje autora z pobytu w Nowym Targu, do czego chętnie nawiązywał podczas prowadzenia imprezy. Mocnym akcentem gali był występ kapeli góralskiej z dyrektorem Powiatowego Centrum Kultury Tadeuszem Watychą na czele.
Celem kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł” jest wspieranie działalności wychowawczej szkół i placówek oświatowych w zakresie nowoczesnej edukacji prozdrowotnej (alkohol, papierosy, dopalacze, nowe narkotyki) poprzez prowadzenie zajęć profilaktycznych, spotkań i konkursów.

Źródło:Urząd Miasta Nowy Targ, oprac. r/ fot. Zbigniew Krauzowicz
zobacz także
komentarze
trener27.10.2016, 00:09
Na zdjeciu dumny naczelnik to on wygrał czy dziewczynka
Lucy Grzegorczyk26.10.2016, 22:27
Dziękujemy również całej Delegacji towarzyszącej nam podczas wyjazdu na Galę, za miłe towarzystwo, za wsparcie, za poświęcenie swojego czasu oraz za udostępnienie transportu, dzięki któremu przybyłyśmy na uroczystość. Jeszcze raz Bardzo Dziękujemy!!
Lucy Grzegorczyk26.10.2016, 22:13
Podziękowania należą się pani Marii Mrożek, która zainspirowała Maję do tej pracy oraz wysłała płaskorzeźbę na konkurs. Jak widać w dużej mierze przyczyniła się do tego sukcesu. Serdecznie Dziękujemy!!
arek26.10.2016, 20:01
chciałbym nadmienić że Watycha i Steg - Iskrzycka zabrali jeden z ważnych elementów tej profilaktyki tj. Trener Osiedlowy, Watycha obiecał, że te pieniądze przekaże dla nauczycieli na zajęcia - do tej pory tego nie zrobił.
Zobacz pełną wersję podhale24.pl