07.12.2016, 23:35 | czytano: 4229

Udało się. Mimo trudnych okoliczności - na buziach pojawił się uśmiech (zdjęcia)

NOWY TARG. Od kilku lat członkowie Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji Region Nowy Targ odwiedzają najmłodszych pacjentów Podhalańskiego Szpitala Specjalistycznego. W tym roku w porozumieniu z zastępcą dyrektora d/s medycznych Jackiem Imioło oraz z ordynatorem oddziału lek. med. Grzegorzem Zamojskim zorganizowali 'MIKOŁAJKI' dla dzieci Oddziału Pediatrii.
- Na nasze zaproszenie aktor i zarazem właściciel Teatru BAJDURKA Jacek Biedroń z Rabki Zdrój przygotował dla dzieci i ich rodziców warsztaty teatralne. Była wspólna zabawa w teatr, a dzieci wzięły udział w przedstawieniu. W czasie spektaklu była wspólna zabawa, śpiew - tak długo - aż na twarzach chorych dzieci oraz ich rodziców pojawił się uśmiech. Na zakończeniu spektaklu do dzieci przyszedł św. Mikołaj i uroczyście wręczył upominki. Św. Mikołaj nie zapomniał również o dzieciach leżących w salach - podsumowuje w imieniu organiatorów Mateusz Kapołka.
Serdeczne podziękowania dla właścicieli firm, którzy ufundowali upominki dla dzieci: Krzysztofowi Wadowskiemu - właścicielowi autoryzowanego salonu KIA "WADOWSKI Spółka Jawna", Grzegorzowi Basta z firmy Sortmund, Henrykowi Wiewióra właścicielowi SKLEPU 5.10.15,

Wydarzeniu patronował portal Podhale24.

opr.s/ zdj. IPA
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
KG10.12.2016, 08:10
Dzięki za otwarte serca!
strachu08.12.2016, 06:50
super i oby tak zawsze ~!!!!!!!!!!!
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl