10.02.2017, 13:40 | czytano: 1332

Koncert "Kocham Zakopane"

W najbliższą niedzielę 12 lutego na Placu Niepodległości w Zakopanem odbędzie się niezwykły koncert dla wszystkich zakochanych i kochających Zakopane. Gwiazdą koncerty będzie wspaniały Stefano Terrazzino wraz z zespołem.
Jego występ uświetnił tegoroczny, niezapomniany Sylwester z TVP 2 w Zakopanem. Na scenie zaprezentuje plejadę włoskich i hiszpańskich przebojów. Podczas koncertu publiczność, będzie miała okazje usłyszeć w wykonaniu artysty takie hity jak: Volare, Azzuro, Mambo Italiano oraz wiele innych przebojów. Będzie romantycznie i karnawałowo. Nie zabraknie również tanecznych atrakcji. Stefano Terrazzino mistrz Europy w tańcach latyno-amerykańskich, wielokrotny zdobywca kryształowej kuli w Tańcu z Gwiazdami wraz ze swoją partnerką taneczną Pauliną Biernat, zaprezentują wyjątkowe pokazy taneczne. Dla rozgrzania zakopiańskiej publiczności i zgromadzonych gości przed sceną, artysta przygotował specjalne muzyczno-taneczne animacje z widzami.
W niedzielę na zakopiańskiej scenie romantycznie i nastrojowo zagra również dobrze wszystkim znany zespół Krywań. Swoją twórczością umili też czas zespół góralski z Zakopanego im. Klimka Bachledy.

materiały prasowe, r/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
doinformowany zako-pion11.02.2017, 12:28
Dzięki
zako-pion10.02.2017, 14:08
Fajnie , ale o której godzinie? Tej informacji brak

Informacja jest na plakacie przy artykule - koncerty od 13.00 do 16.00. Moderator.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl