17.02.2017, 13:36 | czytano: 3635

Utalentowany student PPWSZ nagrodzony w prestiżowym konkursie

Michał Ptak, student IV roku architektury Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu, został laureatem nagrody publiczności w III edycji ogólnopolskiego konkursu „Szkice architektoniczne”.
Praca Michała zyskała również uznanie jury konkursu, które przyznało naszemu studentowi wyróżnienie. Nagroda została wręczona w przedostatnim dniu targów BUDMA w Poznaniu.
Hasłem tegorocznej edycji „Szkiców” była „Orgia barw w przestrzeni”, uczestnicy mogli więc w swych kompozycjach użyć nieograniczonej ilości kolorów. Konkurs od trzech lat towarzyszy targom BUDMA i skierowany jest do studentów szkół architektonicznych (publicznych i prywatnych) na terenie kraju, nadających tytuły inżyniera architekta lub magistra inżyniera architekta. Organizatorem „Szkiców architektonicznych” są Międzynarodowe Targi Poznańskie, a partnerem merytorycznym Izba Architektów RP.

Warto zauważyć, że jest to kolejny sukces studentów architektury Podhalańskiej Uczelni w tym konkursie, bowiem w ubiegłym roku wyróżnienie zdobył rysunek Marii Gwiżdż.

Oprac. DpiW, zdjęcia: Bartłomiej Kordeczka
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
??18.02.2017, 19:49
Brawo za wytrwałość i trud bo jest to tylko i wyłącznie samodzielna praca tego młodego człowieka. "Podhalanka" (tak jak ta restauracja zwana "knajpką") chce się ogrzać i wypromować na barkach zdolnego studenta. Postawmy sobie pytanie czy wojskowi w ogóle mają pomysł na tą "Podhalankę" (tak jak ta restauracja zwana "knajpką") ? Po ostatnich zmianach kadrowych - rezygnacji prorektora ds. nauki, odpływie pracowników dydaktycznych i studentów, czy jest nadzieja ?
NT17.02.2017, 16:06
Gratuluję i życzę dalszych sukcesów
alik17.02.2017, 14:22
brawo Michał , jesteś fantastycznie kreatywny
śmiech na sali17.02.2017, 14:16
.. co zostało inżynierowi architektowi, jak tylko szkice robić...
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl