19.02.2017, 14:20 | czytano: 1566

III Podhalańskie Targi Edukacyjne - od kierunków lotniczych po humanistyczne

zdj. arch. Krzysztof Garbacz
NOWY TARG. Zorganizowana w Miejskim Ośrodku Kultury kolejna edycja Podhalańskich Targów Edukacyjnych zgromadziła blisko 20 wystawców oferujących bogatą paletę kierunków kształcenia.
Zgodnie z zaproszeniem, oferta skierowana była do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, maturzystów, studentów, dorosłych i "wszystkich zainteresowanych rozwojem, poznawaniem nowych kierunków i pomysłów na siebie".
W holu MOK pojawiły się stoiska, które przygotowały Krakowskie Szkoły Artystyczne, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa z Nowego Sącza, Akademia Leona Koźmińskiego z Warszawy, Uniwersytet Jagielloński z Krakowa, Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego, Akademia Ignatianum z Krakowa, Uniwersytet Rolniczy z Krakowa, Wszechnica Świętokrzyska, Akademia Techniczno-Humanistyczna z Bielsko Białej, Staropolska Wyższa Szkoła z Kielc, Uniwersytet Przyrodniczy z Poznania, Prywatne Liceum Ogólnokształcące i Policealne Studium Zawodowe Zaoczne z Nowego Targu, Uniwersytet Przyrodniczy z Wrocławia, Kujawska Wyższa Szkoła z Włocławka, Wyższa Szkoła Oficerska Sił Powietrznych z Dęblina, American Institute for Foreign Study Inc. – praca wakacyjna w Ameryce.

Dodatkowo dla odwiedzających przygotowano możliwość wygrania nagrody w postaci kursu projektowania ubioru, kroju i szycia, rysunku żurnalowego, projektowania biżuterii z metalu, czy warsztatów aktorskich i teatralnych.

Organizatorem Targów była firma Bimage.pl, a partnerami Krakowskie Szkoły Artystyczne oraz Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu.

opr.s/ zdj. Krzysztof Garbacz
zobacz także
komentarze
hehe19.02.2017, 19:58
Szkoła lotnicza z Dublina to chyba w Irlandii .
Zobacz pełną wersję podhale24.pl